حفاظ بالای دیواری - امنیت حفاظ بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ آهنی با توجه به این مسئله كه امروزه درب و پنجره های بدون محافظ یكی از راه های ورود و نفوذ سارقین بسیاری به درون منازل مسكونی شده است، وجود نرده دیوار به عنوان یك سد مستحكم در برابر هر گونه سارق یا مزاحم دیگری در آپارتمان های بسیاری مسكونی و اداری و تجاری به خوبی حس می گردد . بنابراین از آنجایی كه درب و پنجره ساختمان ها و منازل مسكونی به سمت كوچه و خیابان باز و بسته می شود، امكان نفوذ از طریق آن ها به راحتی میسر است.

 
تراکم و میزان محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی
ساختار این نوع حفاظ بالای دیواری  متشکل از میلگرد هایی با ضخامت های متنوع هستند که به علت خمیدگی هایی در دو جهت امکان ایستادن سارقان در کنار آنها وجود ندارد. برترین انتخاب برای ارتفاع حفاظ ۹۰ سانتی متر و تراکم ۱۰ است به این دلیل که عبور از آن را بسیار سخت می کند.میزان تراکم و عرض آن را مشتری مشخص کرده و سپس درشرکت تولید می گردد. مزیت حفاظ ها نسبت به دوربین مداربسته و یا دزدگیر عدم نیاز به سرویس دوره ای می باشد به صورتی که حفاظ ها یک بار نصب می گردند و شما دغدغه تعمیر و نگهداری آنها را در طول سال ها نخواهید داشت.
 
مهمترین محافظ بالای دیوار

امنیت حفاظ بالای دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میگردد . حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده اما در یعضی مواقع بر روی پنجره نیز نصب میشوند . در گذشته حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد .
 
 
حفاظ رو دیواری

آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی

امنیت یک ساختمان، یکی از موضوعات مهمی است که اکثر مردم به آن اهمیت می دهند. امروزه راه های بسیاری برای حفظ و افزایش امنیت در ساختمانها وجود دارد. نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب حفاظ و نرده کشی از جمله روشهایی است که به کمک آنها می توان امنیت را در ساختمان یا فروشگاه برقرار کرد. حفاظ کشی دیوار، یکی از برترین و موثرترین روشهای حفظ امنیت در ساختمان است. با نصب حفاظ، مجرمان و سارقان نمی توانند به راحتی وارد محیط خانه شوند. این حفاظ ها، روی دیوار و قسمتهایی از خانه که احتمال ورود سارقان می رود نصب می شود. به همین علت است که این روش، آسودگی خاطر و آرامش ساکنین خانه را به دنبال دارد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا