قیمت درب آكاردئونی - حفاظ آكاردئونی چیست؟ 09127800603

(اخبار)

درب آكاردئونی با نگاهی به ساز آكاردئون طراحی و ساخته شده است . به همین دلیل با این نام به شهرت رسیده است. نام های متداول دیگر آن عبارتنداز : درب تاشو،درب آكاردئونی، درب كركره ای . هدف از طراحی و ساخت درب آكاردئونی استفاده بهینه از فضا بوده است.

 
درب آکاردئونی در انواع طرحهای متنوعی تولید شده است که با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل درب آپارتمان می توان موجب تضمین امنیت گردد .در برآورد قیمت درب آکاردئونی چند عامل تاثیر مستقیم و مضاعف دارند. هزینه تولید و نصب و هزینه آهن آلات و ابزار یراق مورد استفاده برای آن این عوامل می باشند. یک سازنده با تجربه و کاربلد که با راه و رسم  کار آشنا باشد می تواند در این بهینه سازی دید خوبی داشته باشد. قیمت درب آکاردئونی در وحله اول تحت تاثیر میزان آهن مورد استفاده برای ساخت آن می باشد. وزن این آهن نیز در استفاده از اندازه های متنوع نبشی ها و ابعاد می تواند تغیر کند. یک سازنده با تجربه مانند این شرکت با بیش از چندین سال تجربه در ساخت درب آکاردئونی این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود تا میان امنیت کافی و لازم و میزان آهن مورد استفاده بهینه ترین حالت را برای خود داشته باشید.
 
محافظ رو درب

حفاظ آکاردئونی چیست؟

حفاظ آکارئونی به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک راه کار امنیتی و جداکننده برای فضاهای متنوع استفاده می گردد که عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می گردد برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می گردد 
درب های تولید شده درشرکت دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی) و روکار می باشند که داخل خود درب اصلی تعبیه شده تا امکان باز شدن آن توسط سارقین با دیلم و سنگ فرز نباشد که امکان نصب دو یا چند قفل نیز وجود دارد. این درب ها با جوش به خوبی تامین کننده امنیت هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود.
 
حفاظ رو دری
 

آشنایی با درب آکاردئونی

برقراری امنیت در مکان های مختلف موضوع بسیار مهمی است که بیشتر افراد به آن اهمیت می دهند. همه دوست دارند خانه و محل کار امنی داشته باشند و با خیال راحت به کار و زندگی بپردازند. به همین علت است که مردم از راه های برقراری امنیت در ساختمانها استفاده می کنند. برای اینکه امنیت را در یک ساختمان برقرار کرد، راه های زیادی وجود دارد. راه هایی همانند نصب حفاظ، نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب دربهای محکم و نرده کشی از جمله روشهایی هستند که با کمک آنها می توان امنیت را در یک ساختمان یا فروشگاه برقرار نمود و نصب گارد آکاردئونی ، یکی از برترین روشها برای حفظ امنیت در ساختمان است. وقتی درب آکاردئونی نصب کنید، افراد ناآشنا و غریبه نمی توانند درب خانه شما را باز کنند و به داخل خانه بیایند. این مدل دربها، در جلوی ورودی خانه ها نصب می شوند و جلوی ورود سارقان و افراد ناآشنا را می گیرند. به همین دلیل است که نصب درب آکاردئونی، یکی از روشهایی است که امنیت و آسودگی خاطر افراد خانواده را به دنبال دارد و استفاده از آن توصیه می شود.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا