حفاظ شاخ گوزنی - قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی راازمیلگرد های بدون آج میسازند به این علت كه میلگرد های آج دار هنگام فرم دهی و خم شدن دچار ترك های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی دارند. میلگرد های بدون آج مقاومت بالاتری در مقابل خم شدن و عملیات جوشكاری را دارند و در نتیجه حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از كیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

 
 
بهترین نرده روی دیوار چیست ؟
 نرده حفاظ هایی با نام حفاظ روی دیوار در بازار توسط شرکت های تولیدی بزرگ موجود می باشند که این نرده حفاظ ها با قیمت پایین درب کارگاه تهران تحویل داده میشوند که شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میگردد.
 
انواع نرده حفاظ بالای دیوار
 
 

نکات مهم مربوط به خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ و نرده های شاخ گوزنی چون خیلی از محصولات و کالا های دیگر، نیازمند این میباشد که قبل از خرید اطلاعات کافی و درستی درباره کارکرد و حالت های متنوع آن داشته باشید. حفاظ نرده شاخ گوزنی از مشخصات ساخت مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگآمیزی نیز داراست که در تعیین قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.در این بین تراکم‌‌‌‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً تولید شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری داشته برای اتصال میلگرد‌‌‌‌های حفاظ نرده شاخ گوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میشود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی نقش دارد.میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
 
نرده کشی روی دیوار
 

تولید حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

 
تیز بودن نیزه های اهنی باعث ایجاد امنیت در حفاظ های شاخ گوزنی میگردد ارتفاع ،تراکم و رنگ حفاظ ها بسته به سلیقه ی مشتری قابل تغییر است. شرکت  ارائه دهنده ی بهترین حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای میباشد که از برترین متریال های روز دنیا برای تولید این نوع حفاظ ها استفاده میکند. یکی از حسن شرکت  ساخت و نصب حفاظ از فولاد با کربن بالا و میلگرد های 10 کششی است که قابلیت این را دارد که روی هر نوع دیواری نصب شود .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ