قیمت گارد شاخ گوزنی - برترین محافظ بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

استفاده از حفاظ های امنیتی تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان داشته و حتی المقدور سعی كنید كه رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای ساختمان متناسب باشد.علاوه بر رنگ ،شكل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب دارد ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد.

 
 
قیمت گارد شاخ گوزنی بصورت متری و با توجه به ارتفاع و تراکم تعیین می گردد. حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر باعث شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. گارد شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین کارموجب شده تا در مدت کوناهی بسیار پر طرفدار شود. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع گارد ‌های دیوار، می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع مختلفی می‌شود، کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌ های بسیار نظیر کارگاه ‌ها و خانه ‌ها دارد.
 
 
حفاظ کشی روی دیوار

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده روی دیوار است ؟

حفاظ شاخ گوزن نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می شود. حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح نرده حفاظ است و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند.همچنین تراکم میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می شوند تا انواع متنوع از حصار تولید شود .از دید گاه تامین امنیت نرده روی دیوار برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند؛ شما زمانی میتوانید امنیت خود را حفظ کنید که در خرید دقت و توجه کافی را داشته باشید که حتما میبایست اطلاعاتتان را نسبت به این محصول بالا ببرید یا حداقل با افراد خبره و قابل اعتماد در مورد خرید مشورت کنید .
 
حفاظ روی دیواری
 

حفاظ پر تراکم شاخ گوزنی :

 
همچنن تراکم گارد های روی دیوار بستگی به انتخاب مشتری داشته و به سلیقه ی مشتری صورت میگیرد ما در این شرکت سعی بر این داشته ایم که بهترین حفاظ و نرده را در اختیار مشتری قرار داده و در زمینه انتخاب بهتر  او را یاری کنین رنگ حفاظ ها نیز بسته به سلیقه مشتریان داشته و پس از انتخاب خریداران و خریداری مشتریان رنگ آمیزی میگردد رنگ این گارد ها و سایر گارد ها رنگ کوره ای است که تداوم بیشتری در مقابل برف و باران دارد .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا