برترین و پرفروش ترین گارد های دیوار - گارد محافظ بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

این نوع حفاظ های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراكمی كه تولید می گردد قیمت های گوناگونی دارند كه از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند تولیدگنندگان شاخ‌گوزنی آنها را در رنگهای متنوعی تولید می كنند كه با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند.

 
حصار شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از برترین و پرفروش ترین گارد های دیوار می باشد. این گارد اولین مدل جدید  حفاظ های معروف به حفاظ شاخ گوزنی است. ظاهر این حفاظ ها برگرفته گرفته از شاخ های گوزن بوده که به صورت ذاتی نقش حفاظت را برای این موجود ایفا می کند، گارد شاخ گوزنی به طور معمول در ارتفاع ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر و تراکم ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ تولید و به بازار عرضه می باشد. رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی معمولاً یکی از رنگ های روغنی، کوره ای پودری میباشد 
 
محافظ کشی بالای دیوار
 

نصب محافظ بالای دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. دلیل اصلی نام گذاری حفاظ شاخ گوزنی، ظاهر این نوع حفاظ می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد. این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حصار دیوار دارد و به ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی دیگری که قصد افزایش امنیت آنرا دارید به شما می دهد.
 
محافظ آهنی بالای دیوار
 

گارد حفاظتی بالای دیوار 

 
تمامی ویلاها ، باغ‌ها قادر به استفاده از گارد حفاظتی شاخ گوزنی در جهت امنیت بخشی بیشتر به فضای خود استفاده نمایند. این محافظ را با دستگاه تیزرو بریده و توسط جوش برق بعد از ایجاد خم‌کاری‌های لازم به صورتی طراحی شده  ای به هم متصل می‌کنند و برای ایجاد تیزی در لبه‌های آن قبل از مونتاژ با دستگاه برش در آن‌ها طرح‌هایی شبیه به شاخ گوزن ایجاد میکنند. نوع خاص طراحی و تراکم بالای این سازه که نوید امنیتی فراوان را دارد، اقبال عموم را به سمت خود جذب نموده ، به‌گونه‌ای که امروزه کمتر مکانی است که صاحبان آن به امنیت و مدرن بودن به‌صورت هم‌زمان اهمیت بدهند اما به نصب این محصول کارآمد روی نیاورده باشند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا