محفاظ های شاخ گوزنی - حفاظ شاخ گوزنی برای خانه 09127800603

(اخبار)

برترین نرده حفاظ دیوار ساختمان از حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میكند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب كنید كه دارای عرض و ارتفاع و تراكم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور كنند.

 
 
حفاظ شاخ گوزنی برای خانه با طراحی متنوع نسبت به محفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال متنوع خم کاری و تولید شده است. سر این محفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده می گردند محفاظ شاخ گوزنی به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های متنوع توسط درخواست کنندگان محترم تولید می گردد. 
 
محافظ کشی بالای دیواری
 

قیمت محافظ بالای دیوار 

 
قیمت محفاظ شاخ گوزنی به عوامل بسیاری بستگی دارد: نوع حفاظ شاخ گوزنی , تراکم , ارتفاع , ضخامت میلگرد و…..  و این موضوع در بسیاری موارد باعث سردرگمی مشتریان در انتخاب محفاظ مناسب می گردد ما در شرکت به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده انواع محصولات فلزی چون انواع درب پارکینگ, حفاظ پنجره , حفاظ روی دیوار و …. با تکیه بر تجربه و دانش فنی, در این مطلب تمامی علل های موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی را یک به یک مورد بحث قرار میدهیم و در انتها با یک نتیجه گیری کامل و جامع شما را برای انتخاب برترین محفاظ شاخ گوزنی از لحاظ امنیت و قیمت راهنمایی خواهیم نمود. 
 
انواع محافظ فلزی بالای دیواری
 

ایمن ترین حفاظ آهنی روی دیوار

 
 انواع مختلف بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار عبارتند از:
 
حفاظ شاخ گوزنی: مشابه مدل شاخ گوزن تولید و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی از ساختمان کاربرد دارد.
حفاظ بوته‌ای: مدل حفاظ بوته ای نیز چون طرح ذکر شده می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها به صورت معمول استفاده میگردد 
حفاظ نیزار: به شکل یک نیزار طراحی میگردد که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن باعث فراهم شدن میزان زیاد رضایت خاطر مشتریان شده است. از این مدل نیز می‌توانید برای حفاظ پنجره نیز استفاده کنید.
حفاظ لاله‌ای: حفاظ لاله ای از مدل‌های مدرن نرده دیوار می‌باشد که به شکل گل لاله است. این طرح حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه شده‌اند، باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم طراحی میگردد که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم نما و در قیاس با نمونه حفاظ‌ ها قیمت بالاتری داشته باشد.
حفاظ آبشاری: طرح حفاظ آبشاری به این صورت میباشد که سرنیزه‌های تیز به صورت آبشار به سمت پایین خم شده‌اند که مانع از ورود افراد متفرقه به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.
 

شما هم نظر دهید

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا