حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخگوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از محبوبت و استقبال بسیاری در بین سایر حفاظ دیوار برخوردار است . به همین دلیل سعی داریم به طور كامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و در اختیار شما قرار دهیم در ادامه نیز به طور كلی به طور كلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است .

 
حفاظ شاخ گوزنی در این دسته از محفاظ ها، ایمنی حرف اول را می زند.طراحی این نوع محافظ ها با طوری بوده که نوک های تیز بالای حفاظ ها، در تمامی جهات پوشش داده شده تا کم ترین احتمال جهت ورود به حریم خصوصی از بین رود.  طراحی این محافظ به گونه ای است که جلوی همین کار را نیز از دزدان می گیرد و مانع از به کار گیری از دیوار به عنوان محلی کمکی، جهت بالا رفتن از آن می شود. طراحی همه جانبه نوک های تیز نیز به این علت است تا امکان ورود به منزل را با قرار گرفتن در کنار حفاظ از سارقان بگیرد. جنس رایج این حفاظ ها، فلزی است اما برخی از افراد برای داشتن امنیت بیشتر، جنس فولاد را خریداری می کنند که البته مبالغ بالاتر باید پرداخته شود.
 
محافظ شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخگوزنی 

 
یکی از مهم ترین مزیت که در زمان خرید منزل مسکونی یا یک ویلا باید به آن دقت کنید داشتن حفاظ امنیتی بر روی دیوار ها و نرده پنجره ساختمان هاست . نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی در تهران  به دلیل پر جمعیت بودن این منطقه امری بسیار لازم به نظر میرسد.حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهری نامنظم و شلوغ و درهم تنیده است که در بیننده احساس خطر و بازدارندگی را بر می انگیزد. از مشخصات فنی این مدل محفاظ می توان به عرض حداقل ۵۰ سانتی متر آن اشاره نمود که به صورت استاندارد تولید و تمام سطوح دیوار را پوشش می دهد و به سفارش مشتریان می توان عرض این مدل حفاظ را بیشتر و یا کمتر در نظر گرفت. حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های استاندارد ۷۵ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر و ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۰ سانتی متر برای دیوار ویلا باغ ساختمان خانه آپارتمان ها و روی درب ورودی تولید و نصب می گردد.
 
محافظ شاخ گوزنسی بالای دیواری
 

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

منظور از تراکم تعداد ردیف های اصلی میلگرد در هر پنل 2 متری از حفاظ شاخ گوزنی می باشد به عنوان نمونه نمونه زمانی که از تراکم 10 حفاظ شاخ گوزنی یاد میکنیم منظور از یعنی در یک پنل دو متری 10 شاخه اصلی ئ 10 شاخه فرعی کار گذاری شده است ، شاخه های اصلی معمولا از سایر شاخه ها بلندتر هستند و به صورت عرضی در ردیف وسط حفاظ قرار گرفته اند. تراکم استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده توسط صنایع این شرکت 12 ردیف اصلی در هر شاخه 2 متری می باشد. امکان ساخت حفاظ به صورت سفارشی در تراکم های 8 ردیف، 10 ردیف، 12 ردیف، 14 ردیف و 16 ردیف وجود دارد. 
 
 
نصب حفاظ بالای دیوار

بهترین نرده روی دیوار چیست ؟

 
در حال حاضر نرده هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می هستند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد داشته و برای به گارگیری به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع محفاظ روی دیوار قدیمی که با عنوان حفاظ نیزه ای شناخته می گردند معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نمیباشند به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و خجالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا