درب ضد سرقت آكاردئونی 09127800603 - درب حفاظ -درب آكاردئونی

(اخبار)

درب ضد سرقت آكاردئونی درب حفاظ درب آكاردئونی

درب های آكاردئونی كاربرد بسیار گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آكاردئونی مهم ترین ویژگی كاربردی ان است. به این ترتیب همه ساختمان های مسكونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده كنند.

حفـاظ درب آکـاردئونی:
درب آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته میشود که اغلب برای حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. درب ضد سرقت  آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. حفاظ آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد. 
 
معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است، رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.
درب آکاردئونی ضد سرقت
طرح درب های آکاردئونی همان طور که از نامش پیدا است از طرح ساز آکاردئون گرفته شده است، در تولید و ساخت این درب ها از تسمه های فلزی که با پین هایی به هم وصل شده اند استفاده شده است، این تسمه ها در عرض درب حرکت می کنند و به صورت ریلی در کنار هم قرار گرفته اند.
درب های آکاردئونی چهارچوبی فلزی دارند که با پروفیل های آنها در جهات متنوع راست و کج کار گذاشته شده اند که ریل های فلزی در بالای پایین درب آنها را حرکت می دهد و بخشی چرخ دار نیز دارند تا وزن درب را تحمل کند. 
نصب حفاظ آپارتمان نیز بسیار ساده است، برای نصب این نوع درب ها نیازی به کندن درب و دیوار نمی باشد چون در چهارچوب قرار می گیرند و فقط به کمی جوشکاری نیاز دارد.
ساخت و نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از نوع حفاظ درب آکاردئونی در تهران و در بسیاری از شهرهای دیگر کشور به علت استقبال مردم رواج پیدا کرده است و افراد به راحتی می توانند آنها را تهیه و خریداری کنند.
                         
 نکات مهم در هنگام خرید حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان
یک حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان باید به راحتی باز و بسته شود و نباید صداهای دلخراش و آزاردهنده تولید کند.
قسمت ریلی و کشویی درب های آکاردئونی نباید سفت و محکم باشد و باید راحت حرکت کند پس بهتر است در هنگام نصب از روان کننده درب نیز استفاده کرد.
برای بالا بردن امنیت این حفاظ ها بهتر است در هنگام نصب از نوع جوش تحت گاز برای متصل کردن آنها به هم استفاده شود.
 
باید در نظر بگیرید  با توجه به آمار بالای سرقت در ساختمان های امروزی نیاز به درب آکاردئونی به یکی از ملزومات اولیه خانه های مسکونی شما باید تبدیل شود.تا با بهره مندی از استحکام و مقاومت بالای آن ها مانع از ورود افراد مختلف به درون ساختمان ها و به یغما بردن تمامی وسایل گرانبهای درون منازل مسکونی می شوند.
 
با توجه به شیوع درب آکاردئونی در اکثر آپارتمان ها و خانه های امروزی نیاز به ساخت نصب درب آکاردئونی ساری بیش از پیش حس می شود تا با ساخت نصب درب آکاردئونی ساری در قالب طرح ها و مدل های مختلف شکیل و زیبا و در عین حال مستحکم و مقاوم،بتوان تا حد زیادی امنیت و آسایش را به منازل مسکونی خود به ارمغان آورد.
گارد ضد سرقت
درب آکاردئونی بهترین حفاظ برای پشت درب ضد سرقت آپارتمان
در تعیین  قیمت درب آکاردئونی  چند عامل تاثیر مستقیم و مضاعف دارند. هزینه ساخت و نصب و هزینه آهن آلات و ابزار یراق مورد استفاده برای آن این عوامل می باشند. اما آیا روشی برای بهینه سازی قیمت تمام شده درب آهنی آکاردئونی وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است. یک سازنده با تجربه و کاربلد که با چند و چون کار آشنا باشد می تواند در این بهینه سازی دید خوبی داشته باشد. 
 
قیمت درب آکاردئونی در درجه اول تحت تاثیر میزان آهن مورد استفاده برای ساخت آن می باشد. وزن این حفاظ آهنی نیز در استفاده از اندازه های مختلف نبشی ها و ابعاد می تواند تغیر کند. یک سازنده با تجربه مانند آهن حفاظ  با بیش از چندین سال تجربه در ساخت درب آکاردئونی این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود تا میان امنیت کافی و لازم و میزان آهن مورد استفاده بهینه ترین حالت را برای خود داشته باشید.

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا