مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشكی یا سیاه كوره ای چه كاربردی دارد ؟ 09127800603 - عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظی است كه تنوع بسیار بالایی در رنگ داردو باعث شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه كرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی است و همین علت موجب شده تا در مدت كوتاهی بسیار پر طرفدار شود.

 
 
حفاظ شاخ گوزنی بعد ازساخت و جوشکاری باید حتما با استفاده از رنگ های مرغوب و با کیفیت مورد رنگ آمیزی قرار گیرد نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی یا سیاه کوره ای علاوه بر افزایش طول عمر و ماندگاری آن به واسطه جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی آهن، نمای ویژه ای را به علت شیک بودنش به ساختمان های شما ببخشید. این شرکت این امکان را به خریداران می دهد تا مطابق با سلیقه خود و قطعا متناسب با نوع درب و نمای ساختمان خود رنگ دلخواه را سفارش داده و پس از اتمام تولید اقدام به نصب حفاظ در اصرع وقت کند .
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی یا سیاه کوره ای
 

 

فروش محافظ شاخ گوزنی 

حفاظ پر فروش و پر طرفدار دیوار بسیار مقاوم بوده که وجود آنها سبب می گردد ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم گردد . تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمی باشد به همین علت با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد .

فروش محافظ شاخ گوزنی

 

عوامل موثر در انتخاب حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

سایز میلگرد، تراکم، نوع جوش و رنگ حفاظ شاخ گوزنی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در انتخاب و قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارد وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی بیشترین تاثیر را در قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارد. حفاظ در انواع و اقسام و مدل های متنوع تولید می گردد که با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان می توان برای خرید این محصول اقدام کرد از طرح حفاظ های دیوار ساختمانی که مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به حفاظ دیواری سرنیزه ای، شاخ گوزن، لاله ای، نیزاری، بوته ای، سرنیزه ای مدرن، لیلیوم، شاخه ای، ترکیبی، آبشاری و شعله ای اشاره کرد

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا