رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ كرم كوره ای چه مزیتی دارد ؟ 0912780003 - حفاظ گل نخل مرداب

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از چشم‌نوازترین وامن‌ترین و ایمن ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای هستند. برای سارقینی كه قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند.

 
 برای رنگ کاری رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای از یکسری ابزار از جمله پیستوله که رنگ را روی سطوح می پاشد، غلطتک های آغشته به رنگ، یا قلم مو استفاده می گردد.این روش رنگ آمیزی بنا به علت هایی چندان مناسب گارد های شاخ گوزنی نیست. چون این فنس های دیواری در محیط بیرون نصب می گردند در برابر شرایط جوی دچار پوسیدگی می گردند مخصوصا که اگر با اصول صحیح رنگ آمیزی نشوند. از معایب این روش رنگ آمیزی  می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 
  • به دلیل اینکه قبل از اقدام به رنگ آمیزی سطح فلزات از ناخالصی ها پاک نمی گردد رنگ در کوتاه مدت دچار خوردگی و یا پریدگی می گردد.
  • به دلیل عدم تهیه در غلظت مناسب و استفاده از رنگ های با کیفیت پایین ماندگاری پایینی دارند.
  • به دلیل رنگ پاشی غیر استاندارد، رنگ روی محصول مورد نظر به صورت یکنواخت پخش نمی شود 

 

رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

 

خصوصیت نصب محافظ شاخ گوزنی 

حفاظ‌ های شاخ گوزنی با توجه به شکل و تولید منحصر به فردشان  در مدل‌های متنوع قابل خریداری و نصب هستند. این حفاظ‌ها نرده‌هایی با شکل‌های مختلف و در اندازه‌های متفاوت دارند. ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یکدیگر فرق داشته و علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالا است.

 

حفاظ شاخ گوزنی و آشنایی با قطعات و مشخصات فنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنیبسیار بالاست و دوره ی کوتاه توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند  در ابتدا باید بدانید که حفاظ شاخ گوزنی یک نرده حفاظ فلزی متقارن میباشد در یک حفاظ شاخ گوزنی ۵ ردیف اصلی به همراه یک ردیف ۲۵ سانتی در قسمت بیرونی تعبیه شده است.
به روش های بسیاری میشود امنیت یک ساختمان را تامین نمود گاهی با نصب دوربین و دزدگیرهای هوشمند میتوان بعد از ارتکاب جرم سارق یا سارقین را شناسایی نمود اهر چند نمیتوان نادیده گرفت که وجود این دستگاه ها تا حد بالایی جلوی وقوع جرم را هم میگیرد. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا