كاربرد نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و كم 09127800603 - حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده حفاظ روی دیوار است كه میلگرد های (گیوتین نوك) تیز خورده نوك پیكان تیز در هم تنیده و مدل زیبایی دارد كه با تركیب با دیوار سنگی بسیار شكیل و زیبا میشوند . نرده شاخ گوزنی ضریب ایمنی بالایی نسبت به تمامی حفاظ های روی دیوار دارد.

 
امنیت حرف اول را در مراکز تجاری و مسکونی و غیره رامیزد . یکی از ابتدایی ترین روش های برای برقراری امنیت استفاده از انواع حفاظ میباشد نرده حفاظ شاخ کوزنی به دلیل استحکام و مقاومت از برترین محافظ های بالی دیوار میباشد نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم میتواند امنیت را برقرار کند سر این حفاظ بسیار تیز و برنده بود و اماکن عبور از آنها وجود ندارد البته باید نصب حفاظ ها به صورت تخصصی و با مهارت توسط نصابان رفه ای انجام شود .
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد   
 
 
 

تراکم و ارتفاع نرده حفاظ های شاخ گوزنی و قیمت آن ها

تراکم بصورت تعداد ردیف های اصلی میلگرد در طول دو متر محاسبه می گردد که شاخه های فرعی به آن متصل می گردد حفاظ های شاخ گوزنی بطور معمول در تراکم  های 8 ردیف ،10 ردیف،12 ردیف ،15ردیف،19ردیف و 25 ردیف تولید می گردد تراکم استاندارد تعربف شده 12 ردیف در هر شاخه دومتری می باشد 
 
 
 
تراکم و ارتفاع نرده حفاظ های شاخ گوزنی و قیمت آن ها

 

تاثیر وزن حفاظ بر قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

هرچند قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به صورت متری محاسبه میشود  ولی شما باید وزن تقریبی هر متر را نیزمورد توجه قرار دهید  افراد سود جو با کم کردن شاخه های حفاظ و همچنین با استفاده از میل گردهای نازک تر نتوانند از شما نهایت سود استفاده را ببرند . البته اگر وزن قیمت حفاظ شاخ گوزنی را در زمان خرید استعلام کرده و در فاکتور قید گردد حتی اگر از میل گرد نازک استفاده کنند باید طبق وزن توافقی حفاظ شاخ گوزنی را تحویل شما دهند که این امر موجب می‌شود که خریدار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی به هیچ وجه ضرر هنگفتی نکند .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا