بهترین حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیك 09127800603 - قیمت حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ‌ های شاخ گوزنی با توجه به طراحب بی نظیرشان در مدل‌های متنوع قابل خریداری و نصب هستند. این گاردها نرده‌هایی با شكل‌های متنوع و در اندازه‌های مختلف هستند ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یكدیگر متفاوت است.

 
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک از حفاظ هایی محبوب و پرفروش و پرطرفدار می باشد که برای تمام نماها با کاربری های متنوع از آن استفاده نمود گارد شاخ گوزن محصولی است  که در بازه زمانی بسیار کوتاه و به برترین حالت ممکن بر روی تمام مدل دیوارها قابل نصب و اجرا هستند و از همین جهت مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.این طرح از حفاظ به واسطه آن که با برگرفتن از شاخ گوزن طراحی شده از طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد.این مدل از گارد روی دیوار  دارای ضریب امنیت بالایی خواهد بود که به واسطه همین امر می توان با بهره گیری از آن از ورود سارقان به داخل ساختمان های بسیاری جلوگیری به عمل آورد.
 
حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک
 
 

نصب نرده محافظ شاخ گوزنی و امنیت آنها 

 
نرده حفاظ شاخ گوزنی به شما این اطمینان خاطر را می دهد که اگر در محل زندگی و یا کار خود نبودید. دیگر نگران نفوذسارقان به منزل مسکونی خود نباشید چرا که با وجود این حفاظ امکان سرقت به حداقل ترین حالت ممکن خواهد رسید.
 
 
نصب نرده محافظ شاخ گوزنی و امنیت آنها

تاثیر نوع جوش کاری بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

دو روش برای جوشکاری حفاظ استفاده میگردد جوشکاری قدیمی (الکترود) و جوشکاری مدرن تحت گاز co2  جوشکاری مدرن حفاظ بالای دیوار هر چند هزینه بالاتری دارد ولی قطعا به علت جوش عالی، اتصال محکم تر و بادوام تری ارائه می‌کند در دراز مدت برای مشتری به صرفه تر است. کارخانه های معتبر زیادی  از این روش جوشکاری استفاده می‌کنند ولی افراد سود جو بدون اطلاع رسانی به مشتری و استفاده از جوشکاری سنتی باعث پایین آمدن استحکام اتصال قطعات حفاظ می‌شود. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا