مزیت و كاربرد حفاظ شاخ گوزنی برای پاركینگ 09127800603 - رنگ حفاظ شا گوزنی

(اخبار)

حفاظ آهنی روی دیوار بر اساس نوع وزن به صورت متر مربعی مورد محاسبه میشوند . هر چقدر مقدار وزن آهن مصرفی در حفاظ دیوار باشد قیمت حفاظ اهنی دیوار بالاتر می رودحفاظ های مختلف در طرح و اندازه و و تراكم  ارتفاع های  متنوعی كه از نظر قیمت مقرون به صرفه باشد هستند .

 
 
در دنیای امروزی حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ و حفاظ روی درب از عضو های مهم یک ساختمان محسوب میشود که تا حد بسیار بالایی امنیت را برقرار میکنند که این نوع نرده تنوع و تراکم های متفاوت دارند حفاظ شاخ گوزنی در دو مدل بوته خار و شاخ گوزنی تولید شده  و دیگر همانند مدلهای قدیمی هزینه زیاد برای ساخت و نگهداری را ندارد.
 
 حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ

 

 

حفاظ کشی روی دیوار 

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین راه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع حفاظ می باشد که تشابه زیادی به شاخ گوزن دارد. این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد .
 
حفاظ کشی روی دیوار
 
 

تاثیر نوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 در روش قدیمی رنگ آمیری حفاظ یعنی قوطه ور نمودن حفاظ در حوضپه رنگ میباشد که روشی کاملا قدیمیمیباشد اما جدید ترین روش رنگ آمیزی استفاده از رنگ آمیری حفاظ با رنگ آمیزی الکترواستاتیک میباشد باید اگاه باشید عده ای افراد سودجو با استفاده از روش های قدیمی اقدام به رنگ آمیزی حفاظ کرده وقیمت پایین تری را به شما عنوان میکنند . اما بعد از مدتی حفاظ بر اثر فرسایش آب و هوا و باد و برف  باران از بین رفته و دیگر کیفیتی ندارد .اما به کار گیری روش های مدرن میتواند در طول عمر حفاظ تاثیر مستقیم داشته باشد .
   

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا