مزیت حفاظ شاخ گوزنی تراكم بالا شلوغ 09127800603 - تراكم حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ دیوار در انواع متنوعی تولید و روانه بازار می شوند كه در میان انواع و اقسام بسیاری حفاظ دیوار می توان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای، حفاظ نیزار و… اشاره كرد كه هر كدام از این مدل های مختلف حفاظ های بالای دیوار با طراحی های منحصر به فرد خاص خود تولید گردیده اند.

 
 
بدون شک قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ بالاتر از قیمت حفاظ های با تراکم کم و خلوت میباشد در مقابل حفاظ های شیک و زیبا گران قیمت تر از حفاظ های ساده میباشند  قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و متریال تولیدی تعیین قیمت میشود هر چه ارتفاع و تراکم بالاتر برود قیمت این حفاظ بلاتر خواهد رفت   اندازه های ۳۰ تا ۱۲۰ سانتیمتری به طور تقریبی تولید می گردد . امکان تولید حفاظ با اندازه ارتفاع بالتر برای مناطقی که دیوار کوتاه تر است نیز امکان دارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ
 
 

نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی

 
نمونه‌ای دیگر ازحفاظ  حفاظ شاخ گوزنی است که حفاظ‌های شاخ گوزنی خود را در تراکم‌های 8 تا ۱۵ تولید میگردد این مجموعه برای اتصال میله‌گردهای طرح نزده فلزی دیوار حیاط از دو نوع جوش الکترود و جوش Co2 استفاده می‌کند که این فاکتور در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش عمده‌ای دارد.
میله‌گردها با آرایشی منظم و درهم‌تنیده به هم جوش می‌خورند تا مانع از عبور هر جنبنده‌ای به داخل ساختمان شوند.
 
نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی

تاثیر تعداد شاخه‌ها (تراکم) در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

تراکم  تعداد شاخه های اصلی در یک نمونه از حفاظ بوده که تمام شاخه های فرعی به آن متصل می‌شوند. بهترین تراکم برای نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه قیمت حفاظ شاخ گوزنی و امنیت نرده حفاظ، شاخ گوزنی با تراکم 15ردیف است. تولید کننده های هستند با کم کردن شاخه های اصلی و حذف برخی شاخه های فرعی باز هم با کم فروشی، قیمت پایین تری به خریدار گفته و توجه آنها را جلب میکنند . 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا