بهترین حفاظ شاخ گوزنی كم تراكم كدام میباشد ؟ 09127800603 - تراكم نرده حفاظتی شاخ گوزنی

(اخبار)

امنیت و حفاظت از محل سكونت از اصلی‌ترین مواردی است كه انسان‌ها در طول زندگی به آن نیاز داشته و در تلاش‌اندامنیت را به هر قیمتی برقرار كنند داشتن سیستم امنیتی و برخورداری ساختمان از تجهیزات حفاظتی همچون دوربین مداربسته، دزدگیر و یا انواع حفاظ‌های دیوار و ساختمان ازجمله مواردی است كه زمان خرید مسكن مورد توجه خریدار قرار می‌گیرد .

 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم از بین 50 تا 80 سانت میباشد اما توصیه اکید میشود برای افزایش امنیت بیشتر ارتفاع حفاظ را ارتفاعی قریب بر 90 تا حداقل 120-150 سانت شاخ ک های انتخاب کندد جوشکاری این حفاظ با جوش الکترود  و دوطرفه مخصوص انجام شده فاصله ی بین حفاظ های بین 3-4 سانت میباشد و با میلگرد 10 تولید میشوند ساخت حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای میباشد که هیچ سارق حرفه ای نیتواند از آنها عبور کند .
 
حفاظ شاخ گوزنی كم تراكم
 
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی :

 
حفاظ های شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی و ظاهری در ساخت و تولید هستند .مشخصات تاثیر گذاردر قیمت حفاظ شاخ گوزنی مانند ارتفاع شاخ گوزنی ، تراکم شاخ گوزنی و رنگ‌آمیزی تولیدات و کیفیت مواد اولیه مثل میلگرد و نوع رنگ و روش جوشکاری و روش رنگ کاری نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای انواع ساختمان نقش بسیار مهمی دارند.
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 
 
 

تراکم نرده حفاظتی شاخ گوزنی 

 
ارتفاع و تراکم یک مولفه مهم در انتخاب حفاظ میباشد تراکم حفاظ تعداد شاخه های اصلی و فرعی در پنل دو متری حفاظ است  بهترین اندازه برای تولید حفاظ سایز های ۹۰ سانتیمتر – ۱۰۰ سانتیمتر و ۱۱۰ سانتیمتر می‌باشد. برشکاری و رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی تقریبا در ابعاد 2 متری تولید میگردد این اندازه فقط به علت آسانی در جا به جایی و نصب حفاظ شاخ گوزنی است. ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی قابل اجرا بر روی انواع دیوار نرده  حصار دراندازه های مختلف و رنگ دلخواه . شرکت در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های بالای دیوار است  که از نظر قیمت و همچنین بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار میدهد زیرا هدف شرکت جلب رضایت مشتری و تامین امنیت خانه و منزل شما مشرییان است.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا