اهمیت حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط 09127800603 - حفاظ شاخ گوزنی و مزایای آن

(اخبار)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به تراكم، متراژ، قطر پروفیل، نوع رنگ و جوشكاری، عرض حفاظ و ارتفاع آن بستگی داشته و هر چقدر كه وزن میلگردها بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها از قیمت مناسب تری برخوردار است.

 
امنیت خانه موضوع بسیار جدی و مهمی است که بیشتر افراد به آن اهمیت میدهند زمانی که شما قصد سفر دارید و یا اگر در بیرن خانه هستید باید آکار باشید که امنیت خانه و منزل شما هم است در این راستا نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط امری است مهم که امنینت خانه شمار را برقرار میکند به طوری که هیچ موجود جنبنده ای قادر به عبور از آنها نخوهد بود .
 
حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط
 

حفاظ شاخ گوزنی و مزایای آن

حفاظ شاخ گوزنی ویژگی های بسیاردارد  که مهم ترین آن ها، امنیت بالای این نوع حفاظ است عبور از روی این حفاظ تقریبا غیر ممکن است. با  ساختارو ویژه و  همچنین نوک تیز بودن و میله های متراکم به کار برده شده در آن،  دزدان حرفه ای هم هیچ راهی برای عبور از این حفاظ ندارند. خم کاری های این نرده حفاظتی رو به بیرون بوده و در جهت های متنوع قابلیت استفاده دارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی
 

تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

تراکم در واقع تعداد شاخه های اصلی در پنل دو متری ازحفاظ است که از میلگرد های نمره 10 کشی تولید شده اند تراکم حفاظ شاخ گوزنی سبب افزایش ضریب امنیت یک نرده حفاظ در برابر ورود افراد غیر مجاز حتی با استفاده از ابزار می گردد .ارتفاع توصیه شده 90 الی 120 سانتی‌متر بوده و شاخه های اصلی معمولا ارتفاع بیشتری داشته و در ردیف اصلی به صورت عرضی قرار می گیرند. تناسب دو فاکتور عرض و ارتفاع نرده به هم بستگی داشته و هرچه ارتفاع بیشتر باشد عرض حفاظ هم بیشتر می گردد البته بنا به خواسته مشتری می توان این قضیه را شخصی سازی نمود . 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا