خرید حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 و روی دیوار 09127800603 - كیفیت بالا حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار

(اخبار)

انواع حفاظ شاخ گوزنی ، جنس موادی كه برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت زیادی داشته و بعضی از سازندگان برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از ضایعات آهن استفاده می كنند اصلا كار مناسبی نیست، زیرا كیفیت حفاظ شاخ گوزنی كاهش پیدا كرده و روش خوبی نمیباشد .

 
ساخت حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های متنوع با مد نظر گرفتن  اختلاف ارتفاع بین نوک حفاظ و دیوار می توان به زیبایی حفاظ ها را نصب کرد. به این صورت که اگر اختلاف ارتفاع سرشاخه و دیوار حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن نداشته و نرده حفاظ شاخ گوزنی درتهران از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است.  سانتی‌متر باشد، با ساخت حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار به گونه ای که روی دیوار نصب می گردد.
 
حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار

کیفیت بالا حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار

حفاظ آهنی روی دیوار از نرده حفاظتی محسوب می گردد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. تولید کنندگان اینگونه حفاظ های حفاظتی به منظور تولید آن از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه بهره گرفته است و همین موضوع باعث شده تا بتوان در مدت زمان طولانی این محصول را مورد استفاده قرار داد و از ویژگی های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردید.
 
کیفیت بالا حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار

شاخه های اصلی  باید دارای دو خصوصیت باشند:

 
 
  •     به صورت مستقیم به شاسی جوش شده اند و شاخه های فرعی به آنها جوشکاری و متصل میشوند.
  •     ارتفاع آنها برابر با ارتفاع نرده میباشد .
  •  
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا