نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای 09127800603 - قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

قیمت نرده شاخ گوزنی در كرج ، نرده شاخ گوزنی از نظر عرض، ضخامت میلگرد، ارتفاع و روش جوشكاری با هم متفاوت هستند تمامی این موارد در قیمت نرده شاخ گوزنی تاثیر مستقیم دارد. در هنگام خرید نرده شاخ گوزنی از كارشناسان بخواهید د كه مشخصات كالا را به همراه وزن دقیق برای شما محاسبه كند.

 
برای نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای بااین نکات توجه کرد : پله ایجاد کردن در حفاظ نقطه ضعف بزرگی است.چرا که در برخی موارد پیش آمده است که گفته شده از بین دیوار هایی که ه صورت پلاکنی بوده اند سارقان توانسه اند از آنها عبودر کنند  اما چاره کار چیست ؟ در این باره نصابان و توید کنندگان باید قبل ازنصب حفاظ از محل پرژه دیدن کرده و بهترین راه حل را بی انیشند که پیشنهاد آنها به شما استاده و خرید حفاظ با ارتفاع و ترکم بالای که عبور از آنها به غیر ممکن برسد.
 
حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای
 

مزایای استفاده از نرده روی دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ نیزه ای آبشاری به شرح زیر می باشد :

 
  1. به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز غیر قابل نفوذ می باشد.
  2.  
  3. جهت استفاده در نمای ساختمان از ارزش دکوراسیونی بالایی برخوردار است.
  4.  
  5. در تمامی شرایط آب و هوایی دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد.
  6.  
  7. هزینه نگهداری بسیار اندکی دارد.
مزایای حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم  قیمت بالاتری دارند و از آنجایی که قیمت حفاظ نیزار ( حفاظ نی زار ) و قیمت حفاظ لیلیوم از سایر محصولات بیشتر است وزن میلگرد نقش مهمی در قیمت تمام شده نرده حفاظ فلزی ایفا می‌کند. درشرکت تولیدی ما همیشه سعی شده است که در قرار داد‌ها وزن و نمونه کالا قید شده و تلاش بر این است که طبق وزن توافق شده با سایز میلگرد مورد نظر باشد. نحوه محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی بسیار ساده است.
 
ارتفاع و تراکم انتخابی هر مدل از حفاظ انتخابی * متراژ دیوار 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا