نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی چه اهمیتی دارد ؟ 09127800603 - مزایای حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میگردد . حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میگردد .

 
 برای نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی باید  اتصال ها به نقاطی صورت گیرد که محکم و دارای استحکام بالای باشد  در اتصال حفاظ ها  از دو میلگرد طولی که به صورت موازی با هم قرار می گیرند و فاصله 5 سانت از یکدیگر قرار می گیرند تا اصول آن رعایت شده و قوطی به طول حداقل 8 سانت به صورت افقی بر روی حفاظ نرده شاخ گوزنی قرار می گیرد میخ ها و حفاظ دیوار به همدیگر جوشکاری گردند و در سطح بالایی دیوار ثابت می شوند.
 
نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی
 
 

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

 
از مزیت های  این نوع حصار با توجه به آهن به کار گیری شده  و رنگ آن به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب، اطمینان از ماندگاری بلند مدت، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده (متخصصان حرفه ای )و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حصار است.در انتهای کار  نصب این گونه از فنس های حفاظی می‌توانید با ارامش و مدت زمان طولانی را در طول شبانه روز بدون احساس خطر و ورود فوری سارقین با توجه به مزیت های طراحی این نوع از حفاظ روی دیوار می‌توانید بدون نگرانی از آن استفاده کنید.
 
مزایای حفاظ شاخ گوزنی
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی :

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی :حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی تولید مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگآمیزی نیز هستند  که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکمهای ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً تولید شده  و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مصرف کنندگان دارد .محفاظ ها و نرده های شاخ گوزنی با نام های دیگری همچون حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری شناخته شده اند. این نوع محفاظ ها قابلیت رنگ پذیری دارند و میتوان آنها را به رنگ دلخواه خود درآورد..
 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ