نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی چه اهمیتی دارد ؟ 09127800603 - مزایای حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میگردد . حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میگردد .

 
 برای نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی باید  اتصال ها به نقاطی صورت گیرد که محکم و دارای استحکام بالای باشد  در اتصال حفاظ ها  از دو میلگرد طولی که به صورت موازی با هم قرار می گیرند و فاصله 5 سانت از یکدیگر قرار می گیرند تا اصول آن رعایت شده و قوطی به طول حداقل 8 سانت به صورت افقی بر روی حفاظ نرده شاخ گوزنی قرار می گیرد میخ ها و حفاظ دیوار به همدیگر جوشکاری گردند و در سطح بالایی دیوار ثابت می شوند.
 
نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی
 
 

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

 
از مزیت های  این نوع حصار با توجه به آهن به کار گیری شده  و رنگ آن به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب، اطمینان از ماندگاری بلند مدت، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده (متخصصان حرفه ای )و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حصار است.در انتهای کار  نصب این گونه از فنس های حفاظی می‌توانید با ارامش و مدت زمان طولانی را در طول شبانه روز بدون احساس خطر و ورود فوری سارقین با توجه به مزیت های طراحی این نوع از حفاظ روی دیوار می‌توانید بدون نگرانی از آن استفاده کنید.
 
مزایای حفاظ شاخ گوزنی
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی :

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی :حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی تولید مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگآمیزی نیز هستند  که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکمهای ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً تولید شده  و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مصرف کنندگان دارد .محفاظ ها و نرده های شاخ گوزنی با نام های دیگری همچون حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری شناخته شده اند. این نوع محفاظ ها قابلیت رنگ پذیری دارند و میتوان آنها را به رنگ دلخواه خود درآورد..
 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا