مزیت و كاربرد حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2- قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

برای حفاظت بیشتر خانه می‌توانید درودیوار حیاط را با بهترین نوع حفاظ روی دیوار همچون حفاظ شاخگوزنی مجهز كنید. حفاظ شاخ گوزنی با ساختار شاخه‌ای و نوك تیزی كه دارد امكان ورود را برای سارقین غیرممكن می‌كند. این حفاظ‌ها در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند كه با توجه به نیاز خود می‌توانید هراندازه‌ای كه موردنیازتان است را انتخاب كنید.

 
برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخ گوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میشود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت این نوع حفاظ دیوار نقش دارد. میلگردها ی حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 به هم اتصال پیدا میکنند . به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی هستند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند در تولید حفاظ از جوشکاری با کیفیت بالا استفاده می‌شود و به همین علت ساختار محکم این حفاظ‌ها سبب بالا رفتن دوام و ماندگاری و استحکام آن‌ها می‌شود.
 
حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

در میان حفاظ ها حفاظی که با کم کاری و زدن وزن آنها فروخته میشود حفاظ سر نیزه ای است که قیمت حفاظ سرنیزه ای با توجه با اینکه از پروفیل و چهار سو تولید می‌شود از سایر حفاظ های تولید شده بیشتر خواهد شد. در تولید حفاظ های دیگر همانند حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار نیز این مورد درست است .  نرده محفاظ شاخ گوزنی  از زیباترین طرح نرده حفاظ بوده و علاوه بر کاهش نفوذ به فضای داخل، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند. محفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از برترین نرده های حفاظتی  برای بالا بردن امنیت ویلا ها ، ساختمانهای مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشند.
 
قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی با چه رنگ هایی تولید می شود؟

 
 درست مثل نمای ساختمان، رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار اهمیت دارد رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی حفاظ شاخ گوزنی پیشگیری کرده و باعث افزایش طول عمر آن میشود. این نرده حفاظ در رنگهای متنوع و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده میگردند با این وجود طبیعی است که رنگ سفید طرفدار بیشتری دارد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا