حفاظ های میلگردی نوك تیز شاخه ای برای دیوار بلند 09127800603 - امنیت ساختمان با نرده حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

یكی از نكته هایی كه باید در انتخاب نرده حفاظ روی دیوار به آن دقت كرد این است كه شما میتوانید تراكم های بسیاری از حفاظ های بوته ای را برای ساختمان خود استفاده كنید و تماما به استفاده شما بستگی دارد. شكل ظاهری این نوع حفاظ ها باعث می شود كه زیبایی نمای ساختمان شما هم بیشتر شود.

 
حفاظ های میلگردی نوک تیز شاخه ای در اندازه های مختلفی از نظر ارتفاع و عرض و کیفیت و قیمت های مختلفی تولیدی و روانه بازار مصرف میگردند سلیقه مصرف کنندگان  و نوع میلگرد و حجم بکار رفته در هر متر حفاظ مختلف و  تراکم و فشردگی میلگرد‌ها را به همراه دارد که باعث می‌شود تا قیمت این حصار با توجه به این موارد متفاوت باشد.
 
حفاظ های میلگردی نوک تیز شاخه ای

امنیت ساختمان با نرده حفاظ شاخ گوزنی 

به کار گیری از حفاظ ها برای ضریب امنیت خانه  افزایش یافته و در خواست ها برای انواع حفاظ ها همچنان در حال افزایش است. در قدیم حفاظ هاتنوع کی داشتند  اما امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، انواع متنوعی از حفاظ ها تولید شده است.یکی از پر طرفدارترین حفاظ ها حفاظ شاخ گوزنی است .نمای ساختمان ها بیش از پیش مورد توجه قرار میگیرد و مردم نیز به ظاهر بنا ها توجه بیشتری می کنند، از این رو تراکم حفاظ شاخ گوزنی  یکی از مناسب ترین انتخاب هایی باشد چون  علاوه بر داشتن ظاهری زیبا امنیت را نیز تامین می کند. حفاظ های شاخ گوزنی در رنگ های متنوع تولید و روانه ی بازار می گردد از این نوع حفاظ ها برای بالای دیوار باغ ها، دیوار یلا ها و منازل استفاده می گردد و با طراحی شاخ گوزنی آن زیبایی خاصی را به بنا می دهد.
 
امنیت ساختمان با نرده حفاظ شاخ گوزنی
 

زیبایی حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع مناسب حفاظ 

 
مدلهای قدیمی حفاظ بیشتر شبیه میله های زندان میباشند و تنوع خاصی ندارند.ولی نرده شاخگوزنی زیبا میباشد. اگر در ارتفاع و تراکم مناسبی انتخاب شود  و ارزش دکوراتیو نیز خواهد داشت. تشابه بالای این حفاظ ها به شاخ گوزن آنها را منحصر به فرد کرده .محفاظ شاخ گوزنی در دو طرح قدیمی و خم جدید تولید میگردد اما به طور کلی انواع محفاظ روی دیوار در بازار به نام محفاظ شاخ گوزنی شناخته می گردد در صورتی که نرده گارد  شاخ گوزنی تنها یک مدل از انواع محفاظ های روی دیوار می باشد و مدل های دیگر شامل حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم و... است.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا