مزیت حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه 09127800603 - انواع نرده حفاظ دیوار

(اخبار)

نرده حفاظ روی دیوار به شكلی میباشد كه باعث می شود شكل ظاهری آن ها بیشتر به چشم بیاید. این نوع حفاظ ها در محیط های متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. طوری كه از شاخ گوزنی برای نصب در بالای دیوار خانه ویلا باغ استفاده نمود .

 
یكی از ابزارهایی كه برای جلوگیری از ورود سارقین به خانه استفاده میشود حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه است . اگرچه نصب حفاظ شاخ وزنی مانند ساختن یک ساختمان هزینه ندارد اما برخی افراد در خرید آنها سهل انگاری میکنند در صورتی که نصب حفاظ در اطراف خانه ایمنی بیشتر به ارمغان می آورد و از ور.د افراد متفرقه به داخل ساخامن جلوگیری میکند. 
 
حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه
 

ارتفاع نرده حفاظ شاخ گوزنی دیوار

 
حفاظ‌ها با ارتفاع متفاوتی از یک تا یک و نیم متر بر روی دیوار تولید میشوند و بسته به ارتفاع دیوار و شرایطی که دارید باید ارتفاع دلخواه خود را برای ساختمان انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید  که هر چقدر ارتفاع حفاظ دیوار ساختمان بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد در این صورت قیمت هر متر نرده دیوار حیاط بسته به ارتفاع و دیگر ویژگی آهن دارد. 
ارتفاع نرده حفاظ شاخ گوزنی دیوار
 

ارتفاع نرده شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
برای دیوار های هم سطح بهترین روش استفاده از یک نرده حفاظ مناسب با سلیقه خودتان در ارتفاع  90 الی 100 سانتی است . فقط با پین گذاری ضرب دری با توجه به نوع دیوار می توانیم امنیت زیبایی خاصی به محیط ساختمان خودتان بدهیم .  شاید  تصور کنید که نصب یک حفاظ روی دیوار یک نواخت حفاظ زیبایی خوبی نخواهد داشت اما بالعکس اگر حفاظ روی دیوار از نوع حفاظ های شرکتی تولید شده باشد ودر هنگام نصب آن هم کلیه نکات لازم رعایت شود .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا