ارتفاع محافظ شاخ گوزنی چقدر است ؟ 09127800603

(اخبار)

محافظ های روی دیوار در ارتفاع های متنوعی تولید شده و به بازار عضه میشوند هر چه تر اكم و ارتفاع یك حفاظ یسشتر باشد در واقع قیمت حفاظ افزایش پیدا میكند و در مقایب هر چه تراكم و ارتفاع پایین تر باشد قینت نیز كاهش پیدا خواهد كرد.

 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی باید چقدر باشد؟
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های متنوعی تولید میگردند که بسته به نوع محلی که نیاز به نصب دارد ارتفاع های متفاوتی باید در نظر گرفته شود. برای خانه های ویلایی که ایمنی اهمیت بالاتری دارد نیاز به ارتفاع زیاد است اما آپارتمان هایی که اغلب نگهبان و دوربین امنیتی نیز دارد ارتفاع های کمتر نیز برایشان مناسب است . حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های 10، 40، 50، 60، 70، 80، 90، 100، 110، 120، 130 و 140 سانتی متر تولید می شود. 
 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی کدامند؟

حفاظ شاخ گوزنی در دو طرح قدیمی و خم جدید ساخته میشود. اما به طور کلی انواع حفاظ روی دیوار در بازار به نام حفاظ شاخ گوزنی شناخته می گردند و حفاظ های دیگر شاخته شده تر نمیباشند در صورتی که نرده شاخ گوزنی تنها یک مدل از انواع حفاظ های روی دیوار می باشد و طرح های دیگر شامل حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ سرنیزه ای کلاسیک، حفاظ آبشاری و... است.
 
 
انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی های نرده شاخ گوزنی بوته ای

حفاظ بوته ای و نرده شاخ گوزنی، ایمنی بسیار بالایی دارند. حفاظ شاخ گوزنی بوته ای نیز بسیار مقاوم و ایمن است. حفاظ شاخ گوزنی بوته ای، شاخه های خار نامنظمی دارد و هر کدام از آنها به جهتی ساخته شده اند و با ایجاد یک شبکه در هم تنیده، عبور را برای افراد غیرممکن کرده اند. این مدل حفاظ برای حفاظت از مراکزی که ایمنی در آنها حرف اول را میزند ساخته می شود.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا