انواع گارد محافظ شاخ گوزنی و طراحی آنها 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی كه توسط تولید كنندگان تولید و طراحی می شود دارای پراكندگی بسیار زیادی بوده و نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند میباشد .

انواع گارد شاخ گوزنی بر روی دیوار های صاف نصب می گردد به این صورت که روی دیوار سوراخ هایی بوجود می آورند که به کمک پین ویژه ای به دیوار متصل می گرذند  و بعد از نصب حفاظ روی دیوار نرده های شاخ گوزنی را به یکدیگر متصل می کنند که مقاومت بالاتری داشته باشد و برای نصب این محافظ حتما لازم نیست که درون دیوار حفره ایجاد شود می توانیم به جای این کار از روش شاسی کشی استفاده کرد
 
انواع گارد شاخ گوزنی
 

طراحی حفاظ شاخ گوزنی

 
در گذشته های نچندان دور استفاده از سیم خاردار برای حفظ امنیت پایگاه های نظامی و ساختمان های خارج از شهر رابج بود. این روزها به دلیل بزرگ شدن شهرها نصب نرده ها و حفاظ های امنیتی در ساختمان های مسکونی نیز رایج شده است. حفاظ ها شباهتی به سیم خاردارهای قدیمی داشته و در واقع چهره ساختمان را بد منظره نمی کنند. حفاظ شاخ گوزنی در هماهنگی کامل با دکوراسیون نمای بیرونی است و ملاک های زیبایی شناختی را هم حفظ می کند.
 
 
امنیت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

ساختار محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی دارای ساختاری متفاوت از سایر محافظ های حفاظتی است  حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال مختلف خم کاری و ساخته شده است. این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط متخصصلن کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میگردند  که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ