انواع محافظ بالای دیوار كدام است ؟ 09127800603

(اخبار)

یكی از بهترین انواع حفاظ دیوار حیاط ، نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزن است. شكل ظاهری این حفاظ موجب شده تا به این نام شناخته شود. در هم تنیدگی نرده های حفاظ و شكل ظاهری آن شباهت زیادی به شاخ های گوزن دارد.

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟
 
از انواع محافظ بالای دیوار چون حفاظ روی دیوار لیلیوم، حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی،حفاظ روی دیوار آبشاری ، حفاظ روی دیوار نیزار،حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار سر نیزه ای، از به روز ترین و فروش ترین مدلهای موجود در بازار هستند که هر کدام بر حسب طراحی و نوع ساختار جهت نصب و اجرا روی دیوار مناسب هستند.
 
انواع محافظ بالای دیوار
 

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

 
 
تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی به این راحتی و آسانی ها که مشاهده می شود هم نمیباشد راهکار ها و دستورالعمل های خاص خود را دارد. از این رو نمیشود برای تولید حفاظ شاخ گوزنی دیوار ساختمان خود اطمینان کنید. بعضی از استانداردهای مربوط به تولید باید رعایت گردد تا ایمنی نرده آهنی شاخ گوزنی کاملا تضمین شده باشد. فاصله میلگردها_محل نصب آنها_ ارتفاع شاخ ها_محل نصب شاخ ها_ فاصله شاخ ها از هم_ کفی که حفاظ روی آن می نشیند و برخی موارد دیگر باید دقیقا اصولی و برحسب استانداردهای جاری نصب و تلید و ساخته شوند.
 
ساخت انواع محافظ بالای دیوار
 
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
 
دیوارها با ارتفاع مناسبی ساخته میگردد .اما همیشه به عنوان یک نقطه ضعف بزرگ برای ساختمان ها محسوب می شوند صاف بودن بالای دیوار این امکان را برای سارقان و افراد متفرقه فراهم می دارد، تا به راحتی راه ورود به داخل ساختمان را پیدا کنند اما برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه میتوان از حفاظ شاخ گوزنی و یا همان نرده آهنی شاخ گوزنی که یکی  از بهترین راهکار ها برای حل این مسئله باشد استفاده نمود . 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا