تعیین قیمت محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

نرده حفاظ روی دیوار ظاهری دارد كه باعث می شود شكل ظاهری آن ها بیشتر به چشم بیاید. این نوع حفاظ ها در محیط های متنوع مورد استفاده قرار می گیرند قیمت حفاظ های دیوار با توجه به نوع آنها متغییر است .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی 
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی  به تراکم _ متراژ _ قطر پروفیل _ نوع رنگ _ جوشکاری_ عرض حفاظ و ارتفاع آن بستگی داشته و هر چقدر که وزن میلگردها بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود. گارد شاخ گوزنی نسبت به دیگر محافظ ها از قیمت مناسب تری برخوردار است. حفاظ شاخ گوزنی  علاوه بر قیمت مناسب، ایمنی بالا و زیبایی یکی از برترین حفاظ ها می باشد.
 
قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

 
حفاظ شاخ گوزنی به بای حفظ امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... تولید میشود  . گارد شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود . در گذشته حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار بود که ضعف بالایی داشتند  ، این  روزها حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است .
 
 گارد شاخ گوزنی
 

انواع حفاظ شاخ گوزنی 

 
جنس متریالی که برای تولید حفاظ شاخ گوزنی  مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت بالایی داشته و بعضی از سازندگان  برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از ضایعات آهن استفاده می کنند که این کار اصلا کار مناسبی نبوده چرا که کیفیت حفاظ شاخ گوزنی کاهش پیدا کرده و روش خوبی نمیباشد . انواع گارد شاخ گوزنی از بهترین آهن درجه یک تولید می شود که این حفاظ ها می توانند پر تراکم و یا کم تراکم باشند. برای تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره 10 استاندارد استفاده می شود. 

شما هم نظر دهید

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا