قیمت خرید محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با استفاده از باكیفیت ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است قیمت محافظ شاخ گوزنی در طرح و انواع تراكم و ارتفاع متفاوت میباشد این محصول به علت مقاومت و قیمت مناسب مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد.

 
عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار بوده این نوع گارد در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.حفاظ شاخ گوزنی  در بعضی از شرایط ممکن است بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته . در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده و .این اقدام کار سختی نیست 
 
قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی 

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی  به تراکم و متراژو قطر پروفیل و نوع رنگ و جوشکاری، عرض حفاظ و ارتفاع آن بستگی داشته و هر چقدر که وزن میلگردها بیشتر باشد. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها از قیمت مناسب تری برخوردار است و امنیت بالایی دارند . گارد شاخ گوزنی علاوه بر قیمت مناسب، امنیت بالا و زیبایی یکی از بهترین حفاظ ها می باشد.
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 

گارد محافظ شاخ گوزنی و اهمیت استفاده از آنها 

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از چشم‌نوازترین و ایمن ترین محافظ های نرده‌ ای بوده که برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند وباعث میگردد که  قرارگیری سارقین بر روی دیوار امکان ناپذیر شود. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا