قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی با بهره گیری و الگوبرداری از شكل شاخ های گوزن تولید شده است و در بازار كشور ایران بسیار پر طرفدار است به طوری كه امروزه بیش از 90 درصد از محفاظ های تولیدی و استفاده شده در ایران از نوع شاخ گوزنی می باشد.

 
 
نکات مهم مربوط به خرید حفاظ شاخ گوزنی
 
حفاظ نرده شاخ گوزنی از مشخصات ساخت مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگآمیزی برخوردار هستند که در تعیین قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.حفاظ ها تراکم‌‌‌‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً تولید شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و خواست مشتری داشته برای اتصال میلگرد‌‌‌‌های حفاظ نرده شاخ گوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میشود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی نقش دارد.میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
 
 
قیمت محافظ شاخ گوزنی

بهترین نرده روی دیوار چیست ؟

 
 نرده حفاظ هایی با نام حفاظ روی دیوار در بازار توسط شرکت های تولیدی بزرگ موجود هستند  که این نرده محافظ ها ها با قیمت پایین درب کارگاه تهران تحویل داده میشوند که شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میگردد. بهترین نرده محافظ بالای دیوار به لحاظ قیمت و کیفیت حفاظ نرده شاخگوزنی میباشد .
 
 
محافظ شاخ گوزنی روی دیوار
 
 

ارتفاع نرده حفاظ دیوار

 
محافظ ها معمولاً با ارتفاع متفاوتی از یک تا یک و نیم متر بر روی دیوار قرار می‌گیرند و بسته به ارتفاع دیوار و شرایط باید ارتفاع دلخواه خود را برای ساختمان انتخاب کنید. از طرفی  هر چقدر ارتفاع حفاظ دیوار ساختمان بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد در این صورت قیمت هر متر نرده دیوار حیاط بسته به ارتفاع و دیگر ویژگی آهن دارد 
 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا