قیمت محافظ ضد سرقت درب آكاردئونی 09127800603

(اخبار)

درب های آكاردئونی به خوبی تامین كننده امنیت هستند موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود كه دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شكسته شده بوداین درب ها در طرح های گوناگونی موجود هستند.

 
 
ابعاد درب ساختمان و ابعاد درب خانه و یا محلی که مایل هستید درب آکاردئونی بر روی آن نصب میگردد بر قیمت محافظ ضد سرقت درب آکاردئونی نهایی کار تاثیر گذار خواهد بود. به هر میزان درب خانه بزرگتر گردد به همان نسبت محافظ نصب شده بر روی قاب باید بزرگتر باشد و این ابعاد بزرگتر هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.
 
قیمت محافظ ضد سرقت درب
 

کاربرد حفاظ درب آکاردئونی

 
کاربرد درب آکاردئون فلزی یا حفاظ درب منزل تنها برای درب های ورودی داخل ساختمان نمیباشد حفاظ آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب است .  گارد آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی وجود محافظ درب یکی از برترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است.
 
 حفاظ درب آکاردئونی
 

امنیت حفاظ آکاردئونی

 
به کار گیری درب آکاردئونی در تمامی ساختمان ها  ضروری می باشد و ضرورت آن برای بالا بردن سطح ایمنی ساختمان ها به خوبی حس می شود.  هر چند که باید یاد آور شد که حفاظ آکاردونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست و در موارد دیگری نیز مورد استفاده واقع می گردد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا