بهترین محافظ درب آكاردئونی كدام است ؟ 09127800603

(اخبار)

درب آكاردئونی در مدل های متنوع ساخته می گردد كه با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امنیت گردید.درب آكاردئونی یكی از محصولات محفاظتی ضروری شمار میرود كه با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل درب ها می تواند موجب تضمین امینت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد .

 
جنس نرده آکاردئونی
نرده آکاردئونی از جنس های متنوعی تشکیل شده که به اطاظ قیمی نیز متفاوت میباشد. به فرض مثال برای نصب نرده داخل خانه از نرده آکاردئونی چوبی استفاده می شود چرا که جدا از کارایی مد نظر شما جنبه ظاهری آن اهمیت دارد.اما به کار گیری ازحفاظ آکاردئونی چوبی در جلوی خانه کارایی چندانی ندارد چرا که از لحاظ امنیتی آن قدر نمی تواند مطمئن باشد و جنس چوبی این نوع حفاظ ها آسیب پذیر تر خواهند بود.
 
بهترین محافظ درب آکاردئونی
 

محاسبه قیمت درب آکاردئونی

 
درب اکاردئونی به ویژه در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از خاطر نمیباشد و یا به علت رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های متفرقه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است.
 
 قیمت درب آکاردئونی

تولید درب آکاردئونی فلزی

 
جهت تولید درب آکاردئونی از تسمه های 20*5 که 20 ( 2 سانت ) به عنوان پهنا و 5  ( 0.5 سانت ) به عنوان ضخامت استفاده می گردد که بعد از سوراخ کاری توسط دستگاه سمبه ماتریس جهت جوشکاری آماده می شود. حفاظ درب های آپارتمان فلزی به راحتی توسط بلبرینگی که دارند با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا