نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ كوره ای 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهری نامنظم و شلوغ و درهم تنیده است كه در بیننده احساس خطر و بازدارندگی را بر می انگیزد. از مشخصات فنی این مدل محفاظ می توان به عرض حداقل ۵۰ سانتی متر آن اشاره داشت كه ارتفاعی معقول برای ایجاد ایمنی ایست.

 
رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای
رنگ آمیزی حفاظ‌ها برای زیبایی بیشتر که تاثیر فراوانی در دید ساختمان دارد و سپس به دلیل افزایش مقاومت و ایمنی  و جلوگیری از زنگ زدگی میلگرد‌های بکار رفته به دلیل استفاده از رنگ پودری صورت میگیرد .برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی و نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کوره ای استفاده میشود چرا که اولا به دلیل روش رنگ آمیزی که با الکتریسیته می باشد رنگ به تمامی سطوح فلز نفوذ کرده و پس از قرار گرفتن در کوره پخته شده، رنگ مقاوم، صاف و شفاف حاصل می گردد.
 
 حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای
 

روش های بالا بردن امنیت در محوطه ساختمان

 
 برای افزایش ایمنی راهکار های بسیاری وجود دارد که یکی ار آنها نصب دوربین مدار بسته در اطراف منزل و محوطه ساختمان میباشد اما این گونه روش ها زمانی از کار بیوفتد و توسط فرد سارق از کار بیوفتد و دیگر هیچ کارایی نداشته باشد اما زمانی که از انواع حفاظ دیوار در ساختمان‌های خود استفاده می‌کنید، می‌دانید که تا چندین سال این میله‌های تیز و مقاوم می‌توانند از ساختمان شما محافظت کنند و حتی در صورت نبود شما در خانه از اموال شما حفاظت نمایند.
 
امنیت در محوطه ساختمان با حفاظ شاخ گوزنی
 

نصب حفاظ شاخ گوزنی با درپوش فلزی

 
در این روش با توجه به ضخامت درپوش فلزی نصب متفاوت بوده برای درپوش فلزی با ضخامت بیش از 2 میلیمتر این امکان وجود دارد که مستقیما حفاظ را بر روی درپوش نصب کرد اما در صورتی که ضخامت درپوش کمتر از 2 میلیمتر باشد برای افزایش استحکام کافی باید حفاظ به دیوار زیر درپوش محکم گردد .

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا