نصب حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی با ساختار فلزی كه از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشكیل شده كه كل سطح نمارا را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممكن می نماید.

 
برای نصب حفاظ شاخ گوزنی و ایجاد امنیت در مرحله اول از محل نصب حفاظ است و پس از تولید حفاظ مورد نظر در طرح و اندازه های مد نظر نوبت نصب حفاظ میرسد نصب حفاظ شاخ گوزنی ساده به نظر میرسد اما باید یاد آور شویم نصب حفاظ باید توسط متخصان حرفه ای و تحت نظر متخصص انجام شود تا علاوه بر نصب صحیح حفاظ بتوان ایمنی و امنیت آنها را افزایش داد  حفاظ های شاخ گوزنی بهترین نوع حفاظ برای تامین امنیت ساختمان میباشند و انتخاب حفاظ بنا به خواسته مشتری و هزینه وی بستگی دارد .
 
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی

نصب محافظ شاخ گوزنی 

 
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کوره ای و به علت آنکه از شاخ های تیز و برنده و متععدی که دارد و همچین سطح صاف و همواری که ندارد و میتواند در شرایط جوی مختلف مقاومت لازم را داشته باشد برای نصب در محیط های بیرونی برای تامین امنیت ساختمان مناسب است متاسفانه در برخی کارگاه ها برای کاهش هزینه های رنگ آمیزی و از روش رنگ آمیزی با پیستوله و غرق کردن این فلزات در رنگ های روغنی استفاده می کنند که کاری چندان معقولی نمیباشد .
 
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کوره ای
 

ضرورت نصب حفاظ شاخ گوزنی 

 
داشتن ایمنی و آرامش جزو الزاماتی میباشد که به خوبی حس میگردد و راه کار ها و روش های زیادی برای برقراری امنیت وجو دارد . نصب حفاظ بالای دیوار از جمله حفاظ شلاخ گوزنی حفاظ بوته ای حفاظ لیلیوم حفاظ آبشاری و غیره  در اکثر ساختمان‌ها مخصوصاً ساختمان‌هایی که دیوار کوتاهی دارند و یا در مناطق پر خطر قرار دارند، یک ضرورت مهم بکار میرود .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا