حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الكترواستاتیكی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ هایی میباشد كه تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین موضوع باعث شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها میشود نرده شاخ گوزنی خوصوصیات ویژه ای دارند همین امر باعث شده تا در مدت كمی بسیار پر طرفدار شود.

حفاظ های شاخ گوزنی در طرح ها، اندازه ها و رنگ های متنوع اند و سازگار با تمان نما ها میباشد همچنین حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی بسیار با کیفیت هستند و رنگ آنها از نوع کوره ای و همیشه ماندگار میباشند حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل قرار گرفتن انشعابات مختلف در بالای ساختمان،به نظر می رسند و از این نظر دارای منظره طبیعی می باشند. 
 
حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی

انواع حفاظ شاخ گوزنی 

 
از انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان به ، بوته ای، نیزار و لیلیوم اشاده داشت . از این میان حفاظ شاخ گوزنی پایین تری دارد  و در میان مصرف کنندگان از محبوبیت بالاتری برخوردار است. در مدل های دیگر علاوه بر امنیت بالاتر بر روی زیبایی آنها نیز طراحی انجام شده تا بتواند سلیقه های مختلف را در بر گیرد دهد. حداقل ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بسته به ارتفاع دیوار و نوع حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده متغیر خواهد بود.
 
 
انواع حفاظ شاخ گوزنی
 

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای

 
رنگ آمیزی حفاظ‌ها به دو دلیل صورت می‌گیرد. یک برای زیبایی بیشتر که تاثیر فراوانی در دید ساختمان دارد و سپس به دلیل افزایش مقاومت و ایمنی  و جلوگیری از زنگ زدگی میلگرد‌های بکار رفته به دلیل استفاده از رنگ پودری.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا