تراكم نرده شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

گارد های شاخ گوزنی نسبت به امنیت بالایی كه برای ساختمان ایجاد می كنند بسیار پایینی دارد. حتی زمانی كه ساختمان و دیوار ساختمان كوتاه بوده بالابردن ارتفاع دیوار با نرده شاخ گوزنی از بالا بردن آن با مصالح ساختمانی به صرفه تر است.

 

 
وزن حفاظ شاخ گوزنی
گارد شاخ گوزنی ، از تراکم های  کمتری نیز برخوردار هستند. برای حفظ ایمنی ساختمان باید تراکم نرده شاخ گوزنی به میزان بالاتر در نظر گرفته شود. در کارگاه های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت زیاد است همیشه از حفاظ هایی با تراکم بالاتر استفاده می گردد چیزهایی که روی وزن حفاظ تاثیر دارد جنس، تراکم و اندازه بلندی حفاظ است.
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی
 

تراکم محافظ شاخ گوزنی 

 
گارد شاخ گوزنی بصورتی میباشد که سارق نمیتواند از مابین  میلگرد های سوار بر روی شاسی عبور کند و به نوعی سارقان به سراغ ساختما هایی میروند که حفاظ ندارند . در تولید این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای 10 استفاده شده و ارتفاع آن بسته به شرایط از 30 تا 140 است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب میباشد . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.
 
تراکم نرده شاخ گوزنی

ایمن ترین محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین کار باعث میگردد قرارگیری سارقین بر روی دیوار عملا  امکان ناپذیر شود. 
 

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا