نرده های شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی به بای حفظ امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... تولید میشود . محافظ نرده شاخ گوزنی ترجیا برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود .

 
نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی
 
یکی از رایج‌ترین گاردهای مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران نرده شاخ گوزنی میباشند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند .هزینه این محافظ ها هم نسبت به نرده‌های سرنیزه ای کمی کمتر داشته و هر چند که برای این گارد هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن تعیین نشده و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد.
 
نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های روی دیوار شمرده میشوند  و قدمت چندانی ندارند  بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت می‌باشند به کار می‌رود. به دلیل زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای برنده و جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.
 
 
حفاظ شاخ گوزنی

تولید نرده محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های شمشی و فولادی تولید میشوند ابعادی که در تولید قطعات شاخ گوزنی استفاده می گردد در سایز بندی های استاندارد از سه سانت تا یک متر بیست سانت برش داده می شوند و برای آنکه حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری و‌موانع ایمن ایجاد کند سر شاخک ها را تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میگردند و اجازه عبور به سارقان و حیوانات را نمیدهند.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا