نرده های شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی به بای حفظ امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... تولید میشود . محافظ نرده شاخ گوزنی ترجیا برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود .

 
نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی
 
یکی از رایج‌ترین گاردهای مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران نرده شاخ گوزنی میباشند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند .هزینه این محافظ ها هم نسبت به نرده‌های سرنیزه ای کمی کمتر داشته و هر چند که برای این گارد هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن تعیین نشده و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد.
 
نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های روی دیوار شمرده میشوند  و قدمت چندانی ندارند  بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت می‌باشند به کار می‌رود. به دلیل زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای برنده و جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.
 
 
حفاظ شاخ گوزنی

تولید نرده محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های شمشی و فولادی تولید میشوند ابعادی که در تولید قطعات شاخ گوزنی استفاده می گردد در سایز بندی های استاندارد از سه سانت تا یک متر بیست سانت برش داده می شوند و برای آنکه حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری و‌موانع ایمن ایجاد کند سر شاخک ها را تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میگردند و اجازه عبور به سارقان و حیوانات را نمیدهند.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ