ساخت تولید محافظ شاخ گوزنی دور محوطه 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از بهترین انواع حفاظ های دیواری بوده چرا كه هیچ دزد و سارقی نمیتواند وارد خانه شما نشود نوك حفاظ شاخ گوزنی به صورت خاصی ساخته شده است سرشاخه های نرده شاخ گوزنی بسیار تیز است به همین علت است كه عبور از این حفاظ كاری محال است.

 
ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی
 
 
 برخی استانداردهای مربوط به ساخت تولید محافظ شاخ گوزنی دور محوطه باید رعایت گردد تا ایمنی نرده آهنی شاخ گوزنی کاملا تضمین شود . فاصله میلگردها، محل نصب آنها، ارتفاع شاخ ها، محل نصب شاخ ها، فاصله شاخ ها از هم، کفی که حفاظ روی آن قرار میگیرد و برخی موارد دیگر باید دقیقا اصولی و برحسب استانداردهای جاری تولید و ساخته گردد .
 
 
تولید محافظ شاخ گوزنی دور دیوار
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی برای برای بالا بردن امنیت و ایمنی منازل و مکان های تجاری می تواند ایمنی خاطر برای افراد فراهم کند. محافظ شاخ گوزنی با ظاهری زیبا و خاص به علت مستحکم یودن فوق العاده نقش بسیار مهمی در ایمنی مکان ها ایفا می کند. برای دریافت لیست قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی و اطلاع از قیمت انواع حفاظ با شماره 09127800603 - 09128047694 تماس حاصل نمایید .
 
 ساخت محافظ دور دیوار محوطه
 

نصب محافظ شاخ گوزنی 

 
برای راه اندازی و تهیه ی شاخ گوزنی باید برخی ازمسائل رعایت شود  زیرا در غیر این صورت ممکن است آسیب های جدی نیز در حین تهیه ی آن ها به دلیل وجود شاخک های تیز و برنده ایجاد شود . در این مورد تجربه و تخصص کافی امر ضروری می باشد . تولید حفاظ های شاخ گوزن کار دشواری نیست ولی اندکی سهل انگاری در این مورد می تواند به آسیب های جدی منجر شود .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا