اهمیت تراكم حفاظ های شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

انواع نرده روی دیوارشامل حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم و همچین حفاظ سر نیزه ای كه اغلب برای دیوار های كوتاه برای نصب بر روی دیوار قرار میگیرند در نظر گرفته میشود .

 
 
تراکم حفاظ شاخ گوزنی
 
در تولید محافظ شاخ گوزنی تراکم حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میکند اما بایدحفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.  با توجه به کارایی و استحکام فوق العاده ای که حفاظ شاخ گوزنی دارد قیمت آن نسبت به سایر حفاظ ها کمتر و نرده ای ارزان است. 
 
تراکم نرده محافظ شاخگوزنی
 
 

انواع ساخت نرده شاخ گوزنی روی دیوار

 
حفاظ شاخ گوزنی از نرده ضد سرقت  دیوار هستند که بسیار شناته شده میباشند . نوک حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز هستند که توسط سازندگان حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میگردند تولید حفاظ شاخ گوزنی به شکلی میباشد که علاوه بر ظاهر زیبایی که به سر دیوار ساختمان ها میبخشند، جنبه ی امنیتی ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالا میبرند. زیرا به دلیل تراکم زیاده شاخه ها و نوک تیز آن ها عبور از روی این حفاظ ها تقریبا غیر ممکن می گردد .
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

 
گارد شاخ گوزنی حفاظی میباشد که بر بالای دیوار نصب شده و از عبور افراد سودجو را به داخل خانه سلب العبور میکند . حفاظ شاخ گوزنی با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز بسته به انتخاب مشتری سر نیزه در هر متر کاملا غیر قابل عبور بوده و مناسب برای محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها شرکت ها وکارخانه جات می باشد. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا