كدام تراكم های نرده شاخ گوزنی مناسب است ؟ 09127800603

(اخبار)

انواع حفاظ شاخ گوزنی از بهترین آهن درجه یك تولید می شود. انواع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به سفارش مشتری تولید می گردد كه این حفاظ ها می توانند پر تراكم و یا كم تراكم باشند.

 
تراکم حفاظ شاخ گوزنی 
 
تراکم های نرده شاخ گوزنی متنوع بوده اما تراکم تعداد شاخه های اصلی در پنل های دو متری میباشد شاخه های اصلی گارد مستقیما به پنل اصلی جوش خورده و شاخه هی فرعی  حفاظ به شاخه های اصلی جوشکاری میگردند. 
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی
 

مزیت جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با جوش  CO2

 
حفاظ شاخ گوزنی با جوش CO2، در تولید حفاظ از  جوش CO2  برای اتصال حفاظ ها استفاده میشوند  زیرا گل جوش ایجاد نمی کند و نقطه جوش های دقیق و محکم تری به وجود می آورد. و گل جوش های ایجاد شده لکه گیری شده و از بین برده میشوند .
 
جوشکاری محافظ شاخ گوزنی با جوش co2
 

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی 

 
رنگ تمامی حفاظ های شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیک  درجه یک می باشد. جوش استفاده شده در تمامی حفاظ های شاخ گوزنی جوش CO2 به صورت دوطرفه است سایز میلگرد مصرفی در همه مدل ها 10 استاندارد می باشد.  کمترین عرض گارد های شاخ گوزنی 50 سانتی متر و بلندترین حالت 120 می باشد. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا