كاربرد نرده شاخ گوزنی رو دیواری 09127800603

(اخبار)

انواع حفاظ شاخ گوزنی از جنس موادی كه برای تولید حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت زیادی داشته و بعضی از سازندگان برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از ضایعات آهن استفاده می كنند كه این اصلا كار مناسبی نیست، زیرا كیفیت حفاظ شاخ گوزنی كاهش پیدا كرده و روش خوبی نمیباشد .

 
ضخامت میلگرد نرده شاخ گوزنی و قیمت حفاظ
 
نرده شاخ گوزنی رو دیواری با میلگردهای شماره 10،9،8 و 12 ساخته شده که هرکدام مزایا و معایب خود را دارا هستند  هرچه ضخامت میلگرد کمتر گردد قیمت آن نیز کمترو می توان گفت ضخامت میلگرد و هزینه ی آن رابطه مستقیم داشته در واقع هدف از نصب گارد که نصب محافظی با مقاومت بالاس بنابراین توصیه میگردد حفاظی را خریداری کنید که ضخامت بالایی برخوردار است .
 
نرده شاخ گوزنی رو دیواری

کابرد حفاظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی بر روی انواع دیوار نصب  و مورد استفاده قرار میگیرد مدل های مختلفی از حفاظ وجو دارد که با بهترین متریال ممکن تولید ونصب میگردند حفاظ های شاخ گوزنی و این حفاظ های ایمنی حفاظ هایی میباشند که پس از مستقر قابل نصب و اجرا خواهند بود .
 
کاربرد محافظ شاخ گوزنی رو دیواری
 

انواع محتلف محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ های روی دیوار  از جمله حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ نخل مرداب - حفاظ بوته ای  - حفاظ آبشاری - حفاظ سر نیزه ای - حفاظ نیزار میباشد کاربرد  این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها امنیت و زیبایی دارند اما در کل جهت گزینش نرده حفاظ در مرحله اول باید به میزان هزینه خود توجه کنید . 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ