كاربرد نرده شاخ گوزنی رو دیواری 09127800603

(اخبار)

انواع حفاظ شاخ گوزنی از جنس موادی كه برای تولید حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت زیادی داشته و بعضی از سازندگان برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از ضایعات آهن استفاده می كنند كه این اصلا كار مناسبی نیست، زیرا كیفیت حفاظ شاخ گوزنی كاهش پیدا كرده و روش خوبی نمیباشد .

 
ضخامت میلگرد نرده شاخ گوزنی و قیمت حفاظ
 
نرده شاخ گوزنی رو دیواری با میلگردهای شماره 10،9،8 و 12 ساخته شده که هرکدام مزایا و معایب خود را دارا هستند  هرچه ضخامت میلگرد کمتر گردد قیمت آن نیز کمترو می توان گفت ضخامت میلگرد و هزینه ی آن رابطه مستقیم داشته در واقع هدف از نصب گارد که نصب محافظی با مقاومت بالاس بنابراین توصیه میگردد حفاظی را خریداری کنید که ضخامت بالایی برخوردار است .
 
نرده شاخ گوزنی رو دیواری

کابرد حفاظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی بر روی انواع دیوار نصب  و مورد استفاده قرار میگیرد مدل های مختلفی از حفاظ وجو دارد که با بهترین متریال ممکن تولید ونصب میگردند حفاظ های شاخ گوزنی و این حفاظ های ایمنی حفاظ هایی میباشند که پس از مستقر قابل نصب و اجرا خواهند بود .
 
کاربرد محافظ شاخ گوزنی رو دیواری
 

انواع محتلف محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ های روی دیوار  از جمله حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ نخل مرداب - حفاظ بوته ای  - حفاظ آبشاری - حفاظ سر نیزه ای - حفاظ نیزار میباشد کاربرد  این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها امنیت و زیبایی دارند اما در کل جهت گزینش نرده حفاظ در مرحله اول باید به میزان هزینه خود توجه کنید . 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا