مزیت حفاظ های دور محوطه شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از انواع حفاظ دیوار است ، این مدل از نرده گارد با به كارگیری از كمترین طراحی و به شكل ساده تولید شده و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت گارد شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد .

طراحی های منحصر به فرد حفاظ دیوار
 
حفاظ های دور محوطه شاخ گوزنی به گونه ای تولید شده اند  که راه نفوذی برای سارقان باقی نمگیذارند حفاظ پنجره به گونه ای طراحی و تولید میگردد که علاوه بر زیبایی بتواند ایمنی خانه و منزل شما را تامین کند جنس حفاظ ها از فولاد بوده و امکان برش و خم شدن انها وجود ندارد . 
 
 
شاخ گوزنی دور محوطه

شاسی کشی بالای درب پارکینگ  برای نصب محافظ شاخ گوزنی 

 
بای زیبایی کار نیاز به شاسی کشی بالای درب هاضرورت دارد اگر درب نفر رو و درب پارکینگ با هم فاصله چندانی ندارند بهتر است شاسی کشی بصورت یکپارچه اجرا شود علت این کار خمش کمتر در طول دهانه می باشد .
 
 
حفاظ کشی  سذ ذرب پارکینگ با حفاظ شاخ گوزنی

جوشکاری توسط گاز CO2:

 
 استفاده از این روش ایجاد اتصال های قوی با دوام بالا باعث تضمین استحکام سازه می باشد .به نسبت جوش الکترود این روش 30 درصد مقاوم تر بوده و قیمت بالاتری دارد.برای آنکه سازه های حفاظتی حفاظ هایی نیستند که بتوان آنها را همیشه تعویض نمود یا سرویس کرد این روش مناسب تر است  .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا