اهمیت تراكم محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

نرده‌هایی كه در كشور ما بر روی دیوارها نصب می‌شود از جنس فولاد یا به قول عامیانه‌تر آهن است. آهن فلزی است كه در صورت خیس شدن در باران، استعداد بالایی برای خردگی و زنگ‌زدن دارد.

 
تراکم در حفاظ شاخ گوزنی
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی موجب افزایش ضریب ایمنی یک نرده گارد در برابر ورود افراد غیر مجاز حتی با استفاده از ابزار می گردد . ضریب ایمنی یک نرده حفاظ  بستگی زیادی به میزان تراکم در نرده حفاظ دارد هر چه تراکم محافظ بالاتر باشد ضریب ایمنی بالاتری وجود خواهد داشت .
 
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی

انواع مدل های نرده شاخ گوزنی

 
نرده شاخ گوزنی در یک مدل طراحی و تولید شده و در انواع و اقسام تراکم ارتفاع و رنگ های مختلف تهیه و تولید میشوند از جمله حفاظ هایی که شباهت زیادی به حفاظ نرده ای شاخگوزنی دارند  حفاظ ب.ته ای حفاظ آبشاری حفاظ نرده ای لیلیومی و ....
 
 
طرح حفاظ شاخ گوزنی
 

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب میشود این محافظ ها از ارتفاعات متنوعی برخودار بوده  عبور از این گاردها عملا غیر ممکن است.   نصب درست حفاظ با جوشکاری مناسب و مهارت کافی نیازداشته و نصاب در هنگام نصب باید به آنها توجه کند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا