مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ ‌ها به‌ عنوان انواع گار های حفاظتی در كنار سایر ابزارها برای امنیت ساختمان استفاده میگردد گارد شاخ گوزنی با برگرفته از شاخ‌های گوزن دارای طراحی منحصر به فرد بوده به ‌صورت فلزات جوشكاری شده و به ‌هم ‌پیوسته ساخته می‌شود كه می‌تواند از ورود دزدان به داخل ساختمان جلوگیری كند.

 
در سرقت از ساختمان ها  یکی از تاثیرگذارترین  نواقص امنیتی وجود دیوارهای کوتاه یا عدم نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار میباشد بسیاری از مردم در حفظ حریم خصوصی خود در این مورد کوتاهی میکنند. در حالیکه با به کارگیری از انواع حفاظ شاخگوزنی میتوانند با ایجاد حفاظی امن بر روی دیوار  سارقین را به فکر انتخاب ساختمان های دیگری بیاندازد که دردسر کمتری برای نفوذ به آن دارند.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران 

 
در اختلاف قیمت تهران و کرج با سایر شهر ها  هزینه نصب و ارسال محصول است.اگر شما حفاظ خود را از همان شهر خود سفارش دهید قطعا قیمت تمام شده که در نتیجه پایین آمدن هزینه حمل و نقل کاهش خواهد یافت. اما اگر سفارش شما از تهران آماده ارسال گردد مسلما باید هزینه بالاتری برای آن بپردازید. درخصوص هزینه نصب نیز شرایط آب و هوایی و شیبی که ممکن است دیوار‌های شهر های شمالی با توجه به بارندگی زیاد داشته باشند متفاوت است.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی برترین نوع  از تولید و ساخت حفاظ روی دیوار نرده حفاظ شاخ گوزنی است که برای جلوگیری از ورود سارقان انواع متنوع حفاظ دیوار حیاط نرده حفاط کارگاهی، نرده فلزی بالکن و… نصب می شوند. در زمان های قدیم از سیم خاردار استفاده می کردند، اما امروزه جای خود را به انواع نرده حفاظ دادند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا