كاربرد محافظ حفاظتی شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی و سایر نرده حفاظ های روی دیوار كه در این دسته هستند نسل جدید از حفاظ ها می باشند كه با خلاقیت جمعی و به مرور زمان به شكل فعلی درآمده اند و برای ایجاد ایمنی لازم بر روی انواع بستر های دیواری نصب میگردد.

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
 
حفاظ شاخ گوزنی جزو پر طرفدرترین انواع حفاظ بوده که به عنوان محافظ حفاظتی شاخ گوزنی بروی انواع بستر های دیوار نصب میشود در گذشته این حفاظ ها نواقصی برای ایجاد صد درصد ایمنی داشتند  اینکه افراد بهن راحتی میتوانستد این میله ها را خم و از آنها عبور کنند  و شکل و شمال حفاظ به گونه ای بود که ظاهر آسیب میزد در واقع هدف رفع نواقص حفاظ و ایجاد امنیت بیشتر با نرده حفاظ ساختمان گردید . 
 
 
محافظ شاخ گوزنی دیواری بالای درب

بهترین ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی کدام است؟

 
حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع و تراکم های متفاوتی تولید شده که هریک از تراکم و ارتفاع خاصی برخوردار می‌باشند. نرده شاخ گوزنی با ارتفاع ۱۲۰ سانتی‌متر و تراکم ۱۲ ردیف دارای ضریب امنیت بسیار بالاتری خواهد بود. تراکم و ارتفاع بالایی که این مدل از حفاظ دیواری از آن برخوردار است، با نصب و اجرای آن می‌توان موجب تضمین امنیت به بهترین حالت ممکن گردید و از به مکانی منحصر به فرد دسترسی یافت.
 
 
گارد محافظتی بالای دیوار

چرا حفاظ ضد سرقت شاخ گوزنی

 
دلیل گرینش دزدگیر شاخ گوزنی برای این نوع نرده محافظ این است که سارقان با تصور بر اینکه میتوانند از بالا یا لابه لای این نرده عبور کنند، اقدام به بالا رفتن از دیوار میکنند و گرفتار در نرده ها میشوند حفاظ بالا ترین امنیت را داراست در میان انواع حفاظ .

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا