برآورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ پر فروش و پر طرفدار دیوار بسیار مقاوم بوده كه وجود آنها موجب میشود كه ایمنی كاملی برای ساختمان ها فراهم گردد . تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است به همین علت با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد .

 
در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان با به میزان تراکم نوع نره و ارتفاع حفاظ دقت نمود  در این بین تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه تقریبا ساخته شده و موجود میباشند که  ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری بستگی دارد.برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود .
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 

ایمن نمودن محوطه بیرونی با نرده محافظ شاخ گوزنی 

 
محوطه حیاط و بیرون خانه از اولین نقاطی است که در معرض دید سارقین است  در نظر گرفتن نکات امنیتی برای محافظت از آنها ضروری است . به کار بردن از ابزارها و حفاظ‌های محافظتی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی و ستیر حفاظ ها  ایمنی خانه را افزایش می‌دهد و از ورود سارقین جلوگیری می‌کند. چند نمونه از ابزارهای محافظتی که برای بیرون خانه استفاده میشوند عبارت‌اند از:
  1.  نرده حفاظ پنجره 
  2. گارد آکاردئونی 
  3. دوربین مدار بسته 
 
 
قیمت محافظ شاخ گوزنی
 

گارد حفاظ شاخ گوزنی

 
 
نمونه‌ای دیگر از محافظ نمای دیوار حفاظ شاخ گوزنی میباشد که گارد ‌های شاخ گوزنی خود را در تراکم‌های 8 تا ۱۵ تولید میگردد این مدل از حفاظ ها برای اتصال میله‌گردهای طرح نرده فلزی دیوار حیاط از دو نوع جوش الکترود و جوش Co2 استفاده می‌کند که این فاکتور در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش عمده‌ای دارد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا