ارتفاع محافظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟ 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از برترین راه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ كشی روی دیوار می باشد. علل اصلی این نام گذاری ظاهر این نوع حفاظ می باشد كه تشابه زیادی به شاخ گوزن دارد هر چه ارتفاع و تراكم حفاظ بیشتر باشد امنیت نیز بیشتر است .

حفاظ‌ها تقریبا در شاخه‌های به طول دو متر تولید میگردند که ارتفاع استاندارد این محافظ ها حدود هفتاد تا صد سانتی‌متر بوده و عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع محافظ شاخ گوزنی نیز بستگی داشته و تقریبا بین پنجاه تا هفتاد سانتی‌متر ساخته میگردد .تراکم، به معنی تعداد شاخه‌های اصلی در دو متر است.
 
ارتفاع محافظ شاخ گوزنی
 

انواع سیستم محافظتی 

 
 سیستم‌هایی محافظتی همانند فنسهای الکتریکی، قفل‌های الکترونیکی، دوربین‌های مداربسته، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ نیزاری، حفاظ بوته خاری حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می‌شود. برای افزایش ایمنی ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را جدی بگیرید .
 
گارد شاخ گوزنی روی دیواری

عوامل مهم در تعیین قیمت محافظ 

 
حفاظ های شاخ گوزنی تقریبا در ارتفاع‌های ۳۰ تا ۱۴۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند. هر چه ارتفاع بیشتر گردد راه را برای ورود غیرمجاز افراد متجاوز سخت‌تر کرده و تراکم حفاظ‌ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ روی دیوار قابل ساخت است که شامل تراکم طولی و عرضی است.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا