مزیت نصب محافظ غیر قابل آكاردئونی 09127800603

(اخبار)

حصار آكاردئونی بر روی درب منزل آپارتمان ساختمان مغازه و پاركینگ ها نصب میشود گارد های آكاردئونی بر روی درب ها در مراكز تجاری و خصوصی نصب میگردد و مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از حفاظ كشوئی آهنی سبب برقراری امنیت در تمام ساختمان های متنوع می گردد.

 
با نصب محافظ غیر قابل آکاردئونی در ورودی خانه، هیچ فرد نا آشنا و غریبه ای نمیشود که  وارد خانه و ساختمان شما گردد نصب درب محافظ آکاردئونی از ورود آفراد غیر متفرقه به داخل ساختمان شما جلویری کرده و از آسیب های احتمالی در زمانی که شما در منزل نیستید پیشگیری میکند . 
 
نصب گارد آکاردئونی

تولید محافظ آکاردئونی 

 
درب های تولید شده درشرکت ما دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی) و روکار هستند  که داخل خود درب کار گذاری میشوند تا امکان باز شدن آن توسط سارقین با دیلم و سنگ فرز نباشد که امکان نصب دو یا چند قفل کتابی نیز وجود دارد. این گارد محافظ ها با جوش به خوبی تامین کننده ایمنی هستند. 
 
نصب محافظ آکاردئونی
 

درب های محافظ آکاردئونی

 
 
درب های آکاردئونی از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل 30*60تولید شده اند که درون آن پروفیل های عمودی و افقی و مورب پر شده است. یک ریل فلزی در قسمت بالای درب نصب گردیده شده و بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل میشود در آن قرار گرفته است. در قیمت پایینی درب  ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت در نصب می گردد که میله راهنمای متصل به در در داخل آن قرار گرفته شده است .

شما هم نظر دهید

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا