كاربرد درب های محافظتی آكاردئونی 09127800603

(اخبار)

گارد فلزی درب آپارتمان به چارچوب درب جوش داده و توسط افراد ماهر نصب گردد و به خوبی درز گیری میگردند به طوری كه جایی برای دیلم انداختن و شكستن آن ها وجود نداشته باشد، در حالتی كه درب بسته باشد، نمیتوان آن را شكست و وارد خانه شد.

 
درب های محافظتی آکاردئونی برای تامین امنیت میباشند و به درب های کشویی و ریلی بازشو معروف میباشند و فضای کمی را در فضای راه پله اشغال میکنند درب اکاردئونی در اصل یک حفاظ آهنی میباشند و به شکل شبکه‌ هایی لوزی که در حین باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ کند . 
 
درب آکاردئونی محافظتی
 

دربهای محافظ آهنی 

 
درب های محافظ اکاردئونی فلزی بوده و با آهن پروفیل کار شده اند. که کلاف درب 30 * 60 درون درب آهن پروفیل به شکل عمودی و افقی و مورب با تراکم بالا کار شده است. وزن اصلی درب آکاردئونی بر روی بیس چرخ دار بالایی قرار دارد.
 
محافظ درب آپارتمان
 

رنگ آمیزی محافظ آکاردئونی 

 
تمامی درب های محافظ آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی شده و پوشیدگی و کیفیت بالایی دارند زیرا به حفاظ پودر پاشیده شده و داخل کوره  قرار میگیرند تا کاملا به خورد حفاظ برود ودر هر شراط امکان زنگ زدگی حفاظ نباشد خصوصا شمال کشور می باشد.
 

شما هم نظر دهید

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا