انواع نرده های آهنی دیواری 09127800603

(اخبار)

تولید و اجرای حفاظ شاخ گوزنی از استقبال عموم بالایی در بین سایر حفاظ ها است. به همین دلیل سعی داشته ایم به طور كامل مراحل تولید محفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم. حفاظ ها برای تامین امنیت و رفاه حال مشتریان وارد بازار تقاضا شد و با استقبال بالایی رو به رو شد .

حفاظ شاخ گوزنی از انواع نرده های آهنی دیواری حیاط بوده که به علت طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های گوزن به این نام شهرت یافته است . حفاظ های شاخ گوزنی سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت آنها به عنوان یکی از راهکار های افزایش امنیت ملک بسیار مناسب است .
 
گارد بالای دیوار
 

طرح حفاظ شاخ گوزنی 

 
این مدل از گارد ها دارای  امنیت در درجه بالایی بوده اند و  برای جلوگیری از خطرات اختمالی میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است. این گارد ها که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استقبال قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند.
 
طرح نرده شاخ گوزنی

تراکم محافظ شاخ گوزنی 

 
تعداد شاخه اصلی در پنل دومتری را تراکم مینامند و هرچه این تعداد بیشتر باشد یعنی فاصله میله ها کمتر بوده و کیفیت کمتری دارد.شاخک های اصلی بلند تر از بقیه شاخه ها هستند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده میشود. شاخ های اصلی بطور مستقیم به شاسی کار جوشکاری میشوند. ارتفاع شاخه های اصلی برابر ارتفاع نرده بوده و شاخکهای فرعی به آنها جوشکاری میگردند .

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا