كاربرد ساخت محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از انواع نرده های فولادی دیواری ساختمان است كه به دلیل طراحی و تولید آن مشابه به شاخ های گوزن به این نام شهرت یافته . حفاظ شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا كرده است و از بهترین محافظ های بالای دیوار است .

حفاظ که حتی در ساختمان های مسکونی استفاده میشوند ساختار ساده ولی کاربردی و کامل داشته و میلگرد های بدون آج مقاومت بهتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ  های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند. در ساخت محافظ شاخ گوزنی  این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز ۸ مقاوم استفاده می گردد .
 
ساخت محافظ شاخ گوزنی

نرده گارد شاخ گوزنی روی دیوار 

 
 نرده شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت داشته به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال متنوع خمکاری میگردند  و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این گارد ها شاخ گوزنی بسیار تیز هستند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش دادهمیشوند .
 
عکس گارد شاخ گوزنی

تولید محافظ شاخ گوزنی 

 
برخی از تولیدکنندگان شاخه های فرعی را هم جزو تراکم اعلام میکنند. تقریبا تراکم هایی که بیشتر از ۱۳ ردیف اعلام میشند به در نظر گرفتن شاخه های فرعی میباشد .این تراکم ها محافظ ها تا ۲۰ و بالاتر هم اعلام میشود که بیشتر جنبه تبلیغات و جذب مشتری دارند  و در واقع شمارش تمام قطعات ریز و درشت میباشد .
 
 شاخه های اصلی که در شمارش جزء تراکم محسوب میشوند باید دارای دو خصوصیت باشند:
 
 
  1. به صورت مستقیم به شاسی جوش گردند  و شاخه های فرعی به آنها جوشکاری و متصل میگردند . 
  2. ارتفاع آنها برابر با ارتفاع نرده میباشد .

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا